ساخت The Witcher 4 به‌زودی وارد فاز اصلی می‌شود

بعد از انتشار بسته الحاقی فانتوم لیبرتی

ساخت The Witcher 4 به‌زودی وارد فاز اصلی می‌شود حمید توحیدلو ۰ ۰۹ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
ساخت The Witcher 4

بر اساس گزارش اخیر سی دی پراجکت، به نظر می‌رسد که ساخت بازی The Witcher 4 بعد از عرضه بسته الحاقی فانتوم لیبرتی وارد فاز اصلی می‌شود.

در حال حاضر بیش از هشت سال از عرضه بازی ویچر ۳ می‌گذرد؛ اثری که از آن به عنوان یکی از بهترین بازی‌های نقش آفرینی تاریخ نیز یاد می‌شود. بر این اساس، ساخت دنباله این مجموعه چندان دور از انتظار نبود تا اینکه سی دی پراجکت پیش‌‎تر از توسعه این سری و ساخت بازی ویچر ۴ خبر داد.

حال در تازه‌ترین خبرها، آقای آدام کیسینسکی، مدیرعامل سی دی پراجکت، در جلسه ارائه گزارش سه ماهه اخیر شرکت که به تازگی با حضور جمعی از مدیرها و سرمایه‌گذارها برگزار شد، اعلام کرد که بعد از انتشار بسته الحاقی Phantom Liberty بازی سایبرپانک ۲۰۷۷، بخش عظیمی از اعضای استودیو به تیم توسعه‌دهنده بازی The Witcher 4 ملحق می‌شوند.

به عبارت دیگر، ظاهرا با انتشار فانتوم لیبرتی، سی دی پرجکت رد به طور جدی ساخت ویچر ۴ را آغاز می‌کند و فرآیند توسعه این بازی وارد فاز اصلی خواهد شد. لازم به ذکر است که بازی جدید ویچر در حال حاضر با نام رمزی پولاریس شناخته می‌شود که از مدت‌ها قبل روند ساخت خود را به همراه یک تیم کوچک در سی دی پراجکت رد پشت سر می‌گذارد.

دقت داشته باشید که قرار نیست تمام توسعه‌دهندگان استودیوی سی دی پراجکت رد در پروژه ویچر جدید فعالیت کنند. بخشی از این تیم همچنان به پشتیبانی از بسته الحاقی فانتوم لیبرتی ادامه می‌دهد. از طرفی، گروهی به پروژه رمزی Orion یا همان دنباله سایبرپانک می‌پیوندند و بخشی دیگر نیز روی پروژه Hadar، یک آی پی نقش آفرینی جدید، کار خواهند کرد.

در حال حاضر جزئیاتی از بازی مورد انتظار The Witcher 4 در دسترس نیست و جدا از تاریخ انتشار، هنوز تاریخ رونمایی از این بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این حال، گفته شده که برخلاف عناوین پیشین سی دی پراجکت، این اثر با استفاده از موتور قدرتمند آنریل انجین ۵ توسعه می‌‎یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا