روند ساخت دنباله‌ بازی Cyberpunk 2077 از سال ۲۰۲۴ آغاز می‌شود

چه انتظارهایی دارید؟

ساخت دنباله‌ Cyberpunk 2077

روند ساخت دنباله بازی Cyberpunk 2077 قرار است از سال ۲۰۲۴ میلادی در شعبه بوستون سی دی پراجکت رد آغاز شود.

بدون تردید، سایبرپانک ۲۰۷۷ یکی از پرحاشیه‌ترین بازی‌های چند سال اخیر به شمار می‌رود؛ اثری که در ابتدا به خاطر مشکلات فنی حسابی مورد انتقاد بازیکن‌ها قرار گرفت و روزهای سختی را برای سی دی پراجکت رقم زد. با این حال، به لطف تداوم پشتیبانی‌ها، این عنوان در حال حاضر در وضعیت مطلوبی قرار گرفته و روزانه بازیکنان زیادی را به خود سرگرم می‌کند.

در همین راستا، اوایل پاییز سال پیش بود که سی دی پراجکت از پنج پروژه جدید خود پرده برداشت. یکی از این پروژه‌ها مربوط به دنباله سایبرپانک ۲۰۷۷ بوده که بر اساس گزارش اخیر، گویا روند توسعه آن از سال ۲۰۲۴ میلادی به طور جدی آغاز خواهد شد.

ماجرا از این قرار است که مدتی پیش سی دی پراجکت در جریان کنفرانس مالی شرکت  اخیر شرکت خطاب به سرمایه‌‎گذارها و هوادارها اعلام کرد که پس از پایان پشتیبانی کامل از بسته الحاقی Phantom Liberty، پروسه ساخت دنباله بازی سایبرپانک با نام رمزی Project Orion آغاز خواهد شد.

در حالی که هنوز روند ساخت بازی آغاز نشده، سی دی پراجکت خاطرنشان کرده که از همین حالا برخی از هزینه‌های بازی را پرداخت کرده است. با این حال، هنوز جزئیاتی از بودجه این پروژه در دسترس نیست. از طرفی، گفته شده که تولید دنباله پس از آماده شدن استودیوی جدید سی دی پراجکت رد آغاز می‌شود. این شعبه در شهر بوستون قرار دارد و صرفا وظیفه ساخت بازی جدید سایبرپانک را برعهده خواهد داشت.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر روی کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. به علاوه، بسته الحاقی فانتوم لیبرتی نیز برای عرضه در سال جاری برنامه‌ریزی شده که گویا کمتر از دو ماه دیگر منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا