برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سازندگان Cyberpunk با سرعت بیشتری بازی عرضه می‌کنند

چند پروژه در حال تولید به صورت همزمان

سازندگان Cyberpunk با سرعت بیشتری بازی عرضه می‌کنند ۰ ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
سازندگان Cyberpunk

سازندگان Cyberpunk در کمپانی سی‌دی پراجکت اخیرا اظهار داشتند که از این پس با سرعت بیشتری اقدام به ساخت و عرضه بازی‌های جدید خود می‌کنند.

کمپانی سی‌دی پراجکت (CD Projekt) و استودیو اصلی زیرمجموعه آن تحت عنوان سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) ساخت سه‌گانه اصلی مجموعه The Witcher و بازی Cyberpunk 2077 را در کارنامه دارند که هر کدام نیز شامل بسته‌های الحاقی مخصوص به خود می‌شوند. در جریان ارائه گزارش مالی مربوط به سه‌ماهه اخیر، یکی از حاضران سوالی بدین شرح مطرح کرد که آیا کمپانی توانایی تمرکز روی ساخت بیشتر از یک بازی به صورت همزمان را بدون آن که برنامه انتشار و ساخت دچار مشکلات مختلفی شود را دارد.

سازندگان Cyberpunk در پاسخ این گونه توضیح دادند که “ما پیش از این، زمانی که مشغول کار روی بسته الحاقی Phantom Liberty برای بازی Cyberpunk 2077 بودیم روی دو بازی کار می‌کردیم. زیرا این بسته الحاقی نیز حجمی به اندازه یک بازی اصلی داشت که 300 نفر از اعضای سازنده روی آن کار می‌کردند. در عین حال ما مشغول ساخت پروژه پولاریس (نام رمز نسخه بعدی The Witcher) هستیم. بنابراین تجربه کار همزمان روی تعداد بیشتر از یک پروژه را داریم.”

میهال نواکوفسکی (Michał Nowakowski) مدیرعامل این کمپانی در ادامه توضیح داد “در حال حاضر نیز بیشتر از یک پروژه در حال تولید قرار دارد. بازی Cyberpunk 2 در باستون ساخته می‌شود. نسخه بعدی The Witcher با نام رمز پولاریس به شکل عمده همینجا در اروپا ساخته می‌شود. از طرف دیگر، تیم‌ دیگر ما در استودیو The Molasses Flood مشغول کار روی پروژه سیریوس (Sirius) به عنوان یک نسخه فرعی از مجموعه The Witcher است.”

“به علاوه بازسازی نسخه اول The Witcher با نام رمز پروژه Canis Majoris توسط استودیو Fool’s Theory توسعه می‌یابد. بنابراین بدون شک می‌توانید انتظار داشته باشید که در آینده بازی‌های بیشتر و با سرعت بیشتری از سوی ما منتشر می‌شود. حال آن که من توضیحی در خصوص فاصله موجود میان عرضه این عناوین ارائه نخواهم کرد.”

این کمپانی اخیرا نیز اعلام کرد که کار آن‌ها با بازی Cyberpunk 2077 به دنبال انتشار بسته الحاقی آن و احیای مجدد بازی، به اتمام رسیده و تیم پشتیبانی آن به دیگر پروژ‌ه‌های این کمپانی ملحق خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments