1%
  • 0/10

بیش از 400 نفر مشغول توسعه The Witcher 4 هستند

هم‌چنان در پیش تولید قرار دارد

بیش از 400 نفر مشغول توسعه The Witcher 4 هستند ۰ ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
توسعه The Witcher 4

براساس اطلاعات منتشر شده بیش از 400 نفر از اعضای سی‌دی پراجکت رد مشغول ساخت و توسعه The Witcher 4 بوده که هنوز در مرحله پیش‌تولید قرار دارد.

در جریان جلسه ارائه گزارش مالی مربوط به سه‌ماهه اخیر، کمپانی سی‌دی پراجکت (CD Projekt) جزئیاتی کاملی از تمامی پروژه‌هایی که هم‌اکنون در دست تولید دارد به اشتراک گذاشت که این موضوع شامل ارائه به‌روزرسانی در خصوص مرحله تولید آن‌ها و اینکه چه تعداد از اعضای این کمپانی روی هر کدام از این پروژه‌ها مشغول کار هستند.

جایی تعجب ندارد که توسعه The Witcher 4 هم‌اکنون توجه اصلی این کمپانی را به خود اختصاص داده است. پروژه‌ای که با نام رمز پروژه پولاریس (Polaris) شناخته می‌شود. در حال حاضر مجموعا 403 نفر مشغول کار روی این بازی هستند که تقریبا 64 درصد از کل نیروی کاری کمپانی سی‌دی پراجکت را شامل می‌شود. نسخه بعدی The Witcher اکنون در مرحله پیش‌تولید قرار دارد با این حال رئیس این کمپانی یعنی آدام بادوفسکی (Adam Badowski) مدتی زمانی پیش در سال جاری این موضوع را تایید کرده بود که بازی مورد بحث در سال جاری به مرحله تولید اصلی وارد خواهد شد.

تمامی پروژه‌های دیگری که هم‌اکنون در حال کار هستند، در مراحل بسیار ابتدایی تولید به سر می‌برند. دنباله بازی Cyberpunk که پروژه اوریون (Orion) نام دارد، هم‌اکنون در فاز ایده‌پردازی قرار دارد و تیمی متشکل از 47 نفر روی آن مشغول کار هستند. تیم کوچک‌تری متشکل از 17 نفر هم‌چنان به کار خود روی بازی Cyberpunk 2077 ادامه می‌دهند با این حال انتظار می‌رود در هفته‌ها و ماه‌های آینده از تعداد اعضای این تیم کاسته شود.

پروژه سیریوس (Sirius) که نسخه فرعی یا اسپین‌آف مجموعه The Witcher به شمار می‌رود و توسط استودیو The Molasses Flood به عنوان یکی از استودیوهای زیرمجموعه سی‌دی پراجکت ساخته می‌شود. هم‌اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد. پروژه‌ای که سال گذشته پروسه تولید آن به صورت کامل ریبوت گردید و اکنون یک تیم 37 نفره مشغول کار روی آن هستند.

علاوه‌بر موارد اشاره شده، پروژه بازسازی نسخه اول The Witcher وجود داشته که توسط استودیو Fool’s Theory ساخته می‌شود و در مرحله ایده‌پردازی قرار دارد. از آن جایی که ساخت این پروژه به صورت داخلی دنبال نمی‌شود، کمپانی سی‌دی پراجکت اطلاعاتی در خصوص تعداد نفراتی که مشغول کار روی آن هستند را منتشر نکرد.

در آخر هم نوبت به پروژه Hadar رسید که اولین IP جدید اورجینال استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projeckt Red) محسوب می‌شود. این پروژه هم‌اکنون در مرحله ایده‌پردازی به سر برده و تیمی 20 نفره روی آن مشغول کار هستند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments