1%
  • 0/10

سی دی پراجکت به بازی کاملا جدید خود اشاره می‌کند

هیچ چیزی مشخص نیست

سی دی پراجکت به بازی کاملا جدید خود اشاره می‌کند ۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید سی دی پراجکت

مدیر اجرایی سی دی پراجکت در شبکه اجتماعی توییتر شایعه‌های مربوط به بازی کاملا جدید این استودیو را به کلی رد کرد.

استودیو سی دی پراجکت رد چند وقتی است که روی ساخت چندین پروژه‌ جدید فعالیت می‌کند. یکی از مهم‌ترین این عناوین، بازی ویچر ۴ است که به تازگی روند تولید اصلی آن آغاز شده و به موازات آن نیز توسعه دنباله بازی سایبرپانک در مرحله طرح مفهومی قرار گرفته است.

در همین راستا، یکی از پروژه‌های ناشناس این استودیو با نام رمزی Project Hadar شناخته می‌شود. ظاهرا این بازی هیچ ارتباطی با جهان ویچر و سایبرپانک ندارد و در واقع یک آی‌‎پی جدید به شمار می‌رود. به گفته سی دی پراجکت، یک تیم داخلی مسئولیت ساخت این عنوان را برعهده گرفته است.

در حالی که تا به امروز هیچ جزئیاتی از بازی ارائه نشده و چه بسا ساختار اصلی آن نیز در هاله‌ای از ابهام دارد، اما حدس و گمان‌های زیادی در این رابطه مطرح شده که در تازه‌ترین آن‌ها، شایعه شده بود اتفاقات بازی در کشور ژاپن جریان خواهد داشت. به دنبال این گزارش‌ها، میشال نواکوفسکی، مدیر اجرایی سی دی پراجکت ساعاتی قبل واکنش نشان داد.

بر اساس اظهارات او در شبکه ایکس (توییتر سابق)، پروژه Hadar یک بازی ترسناک کیهانی نیست و اتفاقات آن نیز در کشور ژاپن جریان ندارد. البته، مدیر اجرایی استودیو اطلاعات بیشتری ارائه نکرد و آن‌طور که به نظر می‌رسد، این آی‌پی به این زودی‌ها معرفی و عرضه نخواهد شد.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که آقای آدام بادوفسکی، مدیر شرکت سی دی پراجکت، مدتی قبل در گفت‌وگویی اعلام کرد که این استودیو در نظر دارد که حدود چهارصد نفر از اعضا به طور ویژه روی ساخت بازی The Witcher 4 فعالیت کنند. به علاوه، تا پایان سال جاری میلادی نزدیک به ۸۰ نفر روی توسعه بازی Cyberpunk 2 مشغول به کار خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments