#مهسا_امینی

آیفون 11 و 11 پرو مکس برای مقابله با ویروس کرونا به طلا و نقره مزین شد

کاویر ادعا می‌کند طلا و نقره ویروس را از بین می‌برند

آیفون 11 و 11 پرو مکس برای مقابله با ویروس کرونا به طلا و نقره مزین شد ساحره چمنی ۰ ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ موبایل
آیفون 11 پرو مکس کاویر طلا و نقره

شرکت کاویر نسخه‌ای از آیفون 11 و آیفون 11 پرو مکس را با روکش طلا و نقره مزین و اعلام کرده که این نسخه‌ی لوکس برای مبارزه با ویروس کرونا ساخته شده است.

شرکت‌های زیادی وجود دارند که گوشی‌های پرچمدار را در نسخه‌های سفاری با طلا، نقره، الماس و سنگ‌های قیمتی مزین می‌کنند. کاویر نیز یکی از تولید کنندگانی است که ادعا کرده نسخه‌ای از آیفون 11 را به شکل سفارشی تولید کرده که می‌تواند ویروس کرونا را از بین ببرد.

آیفون ۱۱ پرو مکس طلا نقره

کاویر (Caviar) یک شرکت طراحی روسی است که آیفون‌ و پرچمداران سامسونگ را با فلزات و سنگ‌های گران قیمت مزین می‌کند. این بار کاویر گوشی آیفون 11 و آیفون 11 پرو مکس را با طلا و نقره طراحی کرده است.

این گوشی‌ها با نقره پوشیده شده و نمادهای روی آن از طلای ۱۸ عیار ساخته شده است. این شرکت ادعا می‌کند که به دلیل ضد میکروب بودن طلا و نقره، این روکش‌ها می‌توانند ویروس کرونا را از بین ببرند.

آیفون ۱۱ پرو مکس طلا نقره کاویر

آیفون 11 پرو و ​​آیفون 11 پرو در چهار نسخه Blooming Lotus ، Dragon، Hand Of Fatima و سنت نیکلاس طراحی شده که مدل Blooming Lotus برای افرادی است که به فرهنگ هندی و ژاپنی علاقه دارند و مدل اژدها برای افراد علاقه‌مند به سنت آسیا مناسب است، نسخه‌ی Hand Of Fatima از آسیب دیدگی و چشم‌زخم افراد را محافظت می‌کند و نسخه سنت نیکلاس از مردم در برابر بیماری‌ها مراقبت می‌کند.

آیفون ۱۱ طلا نقره کاویر

ارزان ترین مدل آیفون  11 Pro Caviar (نسخه‌ی ۶۴ گیگابایت) تنها با نماد Hand Of Fatima قیمتی برابر ۵۲۹۰ دلار دارد. قیمت نسخه‌ی Blooming Lotus و Dragon برای آیفون  11 Pro از ۵۷۵۰ دلار شروع می‌شود. مدل سنت نیکلاس نیز ۵۹۵۰ دلار قیمت دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا