دنیل اسپینوزا از پتانسیل بالای فیلم شش خبیث گفت

پروژه‌ای که می‌تواند دنیای مرد عنکبوتی سونی را سامان بخشد!

دنیل اسپینوزا از پتانسیل بالای فیلم شش خبیث گفت نرگس کریمی پور ۲ ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ سینمای جهان
در نهایت فیلم گروه شش خبیث توسط استودیو مارول ساخته خواهد شد

کارگردان فیلم موربیوس دنیل اسپینوزا عنوان کرد که فیلم شش خبیث پتانسیل بالایی دارد و اکنون پس از اکران فیلم موربیوس این اثر می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی در آینده جهان مرد عنکبوتی سونی داشته باشد. در پی انتشار شایعات تازه‌ای درباره احتمال ساخته شدن فیلم Sinister Six، سونی بار دیگر با وظیفه طاقت‌فرسایی برای انتخاب یک شخصیت دیگر از فرنچایز Spider-Man روبرو خواهد شد. کارگردان دانیل اسپینوزا اخیراً در مورد پتانسیل پروژه Sinister Six پس از فیلم خود یعنی Morbius صحبت کرده است که می‌تواند تمام فیلم‌های آینده مارول و سونی را به هم پیوند دهد. اگرچه این پروژه در گذشته کنار گذاشته شده است، اما اکنون فیلم Sinister Six می‌تواند باعث انسجام دنیای تا حدودی آشفته سونی شود و این فرنچایز نوپا را به یک رقیب واقعی در ژانر ابرقهرمانی تبدیل کند.

در صحنه پس از تیتراژ فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲ شاهد اولین اشاره سونی به تشکیل گروه شش خبیث بودیم. هنگامی که هری آزبورن در زندان با شخصی مرموزی روبه‌رو شد و د رابطه با تشکیل چنین گروهی صحبت کرد. در حقیقت گروه شش خبیث از شش دشمن مرد عنکبوتی تشگیل شده که با یکدیگر متحد می‌شوند تا این قهرمان را شکست دهند. این گروه از دکتر اختاپوس، میستریو، والچر، مرد شنی، کریون شکارچی و الکترو تشکیل شده است. 

اگرچه گروهی شبیه به گروه Sinister Six را در MCU و در فیلم Spider-Man: No Way Home دیدیم، به نظر می رسد در صورت ساخته شدن فیلم Sinister Six سونی کسی باشد که این فیلم را می‌سازد. دنیای مرد عنکبوتی سونی حول  محور شخصیت‌های خشن‌تر و پیچیده‌تر فرنچایز متمرکز است و همین امر سونی را به محیطی مناسب‌تر برای چنین داستانی نسبت به دنیای قهرمان محور MCU تبدیل می‌کند. اما با توجه به اینکه شکل گیری Sinister Six به وجود یک مرد عنکبوتی بستگی دارد، سونی باید نسخه‌ای از این شخصیت را در جهان خود بیاورد تا بتواند داستان را به نتیجه برساند. 

در این صورت احتمال بازگشت اندرو گارفیلد به نقش پیتر پارکر بسیار بالا می‌رود. همچنین ممکن است برای اولین بار شخصیت مایلز مورالز را روی پرده سینما ببینیم. با توجه به این امر که طرفداران اندرو گارفیلد تمایل دارند تا این بازیگر به نقش مرد عنکبوتی بازگردد دیدن او در فیلم شش خبیث بسیار هیجان انگیز خواهد بود. با این حال هنوز هیچ خبری در این زمینه تایید نشده است و ممکن است در آینده با مرد عنکبوتی جدیدی مواجه شویم. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا