1%
  • 0/10

تائید ساخت انیمیشن ماشین ها 4 توسط پیکسار

بازهم دنباله‌ای دیگر از پیکسار!

تائید ساخت انیمیشن ماشین ها 4 توسط پیکسار ۱۰ ۱۶ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
انیمیشن ماشین ها 4

استودیوی انیمیشن‌سازی پیکسار (Pixar) به تازگی اعلام کرده که در حال ساخت انیمیشن ماشین ها 4 است. قسمت قبلی مجموعه انیمیشنی Cars در سال ۲۰۱۷ اکران شده بود.

در سال ۲۰۱۹، زمانی که دنباله انیمیشن Monsters, Inc با نام Monsters University، دنباله انیمیشن Finding Nemo با نام Finding Dory، قسمت سوم انیمیشن Cars، قسمت دوم انیمیشن Incredibles و قسمت چهارم انیمیشن Toy Story اکران شده بودند، استودیوی انیمیشن‌سازی پیکسار اعلام کرد که دیگر قصد تولید هیچ دنباله‌ای برای انیمیشن‌های قبلی خود ندارد و تمرکز خود را روی ساخت آثاری کاملا جدید خواهد گذاشت. از آن زمان انیمیشن‌های Onward ،Soul ،Luca ،Turning Red ،Lightyear و Elemental روی پرده سینماها رفته‌اند که بعضی از آن‌ها موفق بودند و برخیشان نیز شکست خوردند. با این حال، جدا از سطح کیفی این انیمیشن‌ها، به نظر می‌رسد که دیزنی (Disney) به هیچ وجه از عملکرد مالی آن‌ها راضی نباشد و این باعث شده است تا برنامه‌های پیکسار به طور کلی تغییر کنند.

در حالی که اعلام شده بود که انیمیشن Toy Story 4، آخرین قسمت این مجموعه است، مدتی پیش پیکسار نه تنها ساخت انیمیشن Toy Story 5 را تائید کرد، بلکه از ساخت Inside Out 2 خبر داد که در سال میلادی جاری در سالن‌های سینما اکران خواهد شد. حالا ساخت یک دنباله دیگر برای یکی از انیمیشن‌های قبلی پیکسار نیز تائید شده است.

پیکسار اخیرا اعلام کرده است که مراحل تولید انیمیشن ماشین ها 4 را آغاز کرده است و همچنین در نظر دارد تا اسپین‌آف‌هایی را نیز با محوریت مجموعه Cars بسازد. این اتفاق در حالی می‌افتد که سری Cars جزو ضعیف‌ترین مجموعه انیمیشن‌های استودیوی پیکسار است و نه تنها قسمت سوم آن فروش خیلی بالایی در باکس آفیس نداشت، بلکه از قسمت دوم آن به عنوان ضعیف‌ترین انیمیشن ساخته شده توسط پیکسار یاد می‌شود.

در حال حاضر پیکسار در حال تولید انیمیشن‌های Inside Out 2 و Elio است که به ترتیب در تاریخ‌های ۱۴ ژوئن ۲۰۲۴ (۲۵ خرداد ۱۴۰۳) و ۱۳ ژوئن ۲۰۲۵ (۲۳ خرداد ۱۴۰۴) اکران خواهند شد. همچنین پیکسار برنامه دارد تا در تاریخ‌های ۶ مارس ۲۰۲۶ (۱۵ اسفند ۱۴۰۴) و ۱۹ ژوئن ۲۰۲۶ (۲۹ خرداد ۱۴۰۵) دو انیمیشن را اکران کند، اما فعلا مشخص نیست که این آثار کدام انیمیشن‌ها خواهند بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments