اطلاعات تازه‌ای از روند ساخت فیلم کاپیتان مارول 2 منتشر شد

این اثر سال آینده به سینماها خواهد آمد

روند ساخت فیلم کاپیتان مارول 2

وب سایت Gazettea Del Sud به واسطه یک گزارش اختصاصی جزئیات تازه‌ای را از روند ساخت فیلم کاپیتان مارول 2 به اشتراک گذاشته است.

اگرچه کاپیتان مارول در مقایسه با شخصیت‌هایی مانند آیرون من و کاپیتان آمریکا از شهرت و محبوبیت کمتری برخوردار است، نخستین اقتباس سینمایی‌اش عملکرد بسیار خوبی داشت. Captain Marvel در مارس سال ۲۰۱۹ میلادی به سالن‌های نمایش آمد و نه تنها نقدهای خوبی امیدوارکننده‌ای را از سوی منتقدان دریافت کرد، بلکه به اولین فیلم ابرقهرمانی با محوریت یک زن تبدیل شد که بیش از یک میلیارد دلار در سراسر جهان می‌فروشد.

Captain Marvel به سرگذشت کارول دنورز پرداخته و نحوه دریافت قدرت‌های فراطبیعی و ملاقات با نیک فیوری را به تصویر می‌کشد. این فیلم همچنین دو نژاد فضایی به نام‌های کری و اسکرول را در خود جای داده و مخاطب را با آن‌ها آشنا می‌کند. کری‌ها یک امپراتوری برای خود دست و پا کرده‌اند اما اسکرول‌ها دیگر پناهگاهی نداشته و دنبال یک سرپناه می‌گردند. در ضمن، قسمت دوم این فیلم در ساخت بوده تا ادامه ماجراجویی‌های کارول دنورز را نمایش دهد.

وب سایت Gazettea Del Sud در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود به روند ساخت فیلم کاپیتان مارول 2 پرداخت و اطلاعات جدیدی را از آن منتشر کرد. با توجه به متن، تیمی از دست‌اندرکاران به شهری کوچک به نام تروپئا واقع در ایتالیا رفته و بررسی‌های نهایی را انجام می‌دهند. اینطور که به نظر می‌رسد، دیگر اعضای تیم تولید و همچنین بازیگران طی روزهای آینده به لوکیشن‌های مد نظر آمده و فیلمبرداری را آغاز می‌کنند. قسمت اول تماما در ایالات متحده آمریکا ضبط شده بود اما قسمت دوم شرایط متفاوتی دارد. بخش‌هایی از آن در اروپا و بخش‌های دیگری هم در لس آنجلس و نیو جرسی ضبط می‌شوند.

بری لارسون (Brie Larson) نقش کارول دنورز را در فرنچایز Marvel Cinematic Universe ایفا می‌کند. او چندی پیش مصاحبه‌ای را انجام داد و در بخشی از آن تایید کرد فیلمبرداری هم اکنون آغاز شده است. لارسون همچنین گفت صحنه‌های بزرگی را برای ضبط صحنه‌ها ساخته‌اند. با در نظر گرفتن این موارد، فیلمبرداری در شهر تروپئا را نمی‌توان شروع فاز تولید دانست.

طبق اطلاعات موجود، کاپیتان مارول 2 تنها درباره کارول دنورز نبوده و روی دو شخصیت مونیکا رمبئو با نقش‌آفرینی تیونا پریس (Teyonah Parris) و کاملا خان با نقش‌آفرینی ایمان ولانی (Iman Vellani) هم تمرکز دارد. علاوه بر این، داستان شرایط روحی مونیکا را مورد کندوکاش قرار می‌دهد. او در پی اقدام تانوس به خاکستر تبدیل شد. با گذشت مدتی از این اتفاق، مادرش در اثر بیماری فوت کرد تا او به محض بازگشت با واقعیتی تلخ روبرو شده و دچار عذاب وجدان شود؛ زیرا هیچ کاری برای نجات عزیزترین شخص زندگی‌اش انجام نداد. در ضمن، مونیکا ظاهرا کارول را مقصر اتفاقات اخیر می‌داند. در نتیجه، رابطه‌شان چندان دوستانه نخواهد بود.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم کاپیتان مارول 2 با نام The Marvels از تاریخ ۲۰ آبان سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا