1%
  • 0/10

داستان Captain Marvel 2 احتمالا اقتباسی از کمیک بوک‌های Secret Invasion خواهد بود

اولین همکاری خانم مارول و کاپیتان مارول در این فیلم رقم می‌خورد

داستان Captain Marvel 2 احتمالا اقتباسی از کمیک بوک‌های Secret Invasion خواهد بود ۰ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
داستان Captain Marvel 2

اگر گزارش منتشر شده در فضای مجازی صحیح باشد، داستان Captain Marvel 2 با اقتباس از کمیک بوک‌های Secret Invasion نوشته خواهد شد.

مدتی پس از تایید Captain Marvel 2، وب سایت MCU Cosmic با انتشار یک گزارش جزئیات تازه و صد البته مهمی را پیرامون این فیلم افشا کرد. ظاهرا مخاطبان در این اثر با گروهی از شخصیت‌های جدید آشنا می‌شوند که رهبری‌شان بر عهده‌ی کارول دنورز قرار دارد. همچنین رابطه‌ای که از لحاظ روایی میان دومین اقتباس سینمایی کاپیتان مارول و جدیدترین فیلم انتقامجویان وجود دارد، شباهت بسیاری به رابطه‌ی میان Captain America: Civil War و فیلم Avengers: Infinity War خواهد داشت. حال گزارش دیگری درباره‌ی قسمت دوم Captain Marvel منتشر شده که نشان می‌دهد این محصول بسیار مهم‌تر از آن چیزی است که انتظار می‌رفت.

طبق گزارشی که وب سایت The Direct به اشتراک گذاشته، داستان Captain Marvel 2 احتمالا اقتباسی از کمیک بوک‌های Secret Invasion خواهد بود. این کمیک بوک‌ها هشت جلد داشته و بین ژوئن ۲۰۰۸ الی جولای ۲۰۰۹ میلادی منتشر شدند. قصه روی تعدادی از ابرقهرمانان از جمله آیرون من، دکتر استرنج، پروفسور ایکس و نیمور تمرکز دارد که گروه جدیدی تحت عنوان ایلومیناتی ایجاد کرده‌اند. هدف از تاسیس چنین گروهی، مقابله‌ی مخفیانه با حملات اسکرول‌ها است. اعضای گروه در پی اتفاقاتی تصمیم می‌گیرند به امپراتوری اسکرول‌ها حمله کرده و ضمن ایجاد صدماتی، به آن‌ها درباره‌ی حمله‌ی دوباره به زمین هشدار دهند. شرایط طبق پیش‌بینی‌ها پیش نرفته و اعضای گروه نهایتا دستگیر می‌شوند.

اسکرول‌ها آزمایش‌هایی را روی اعضای گروه ایلومیناتی انجام می‌دهند. پس از کسب اطلاعات کافی درباره‌ی هر یک از آن‌ها، خود را به شکل ابرقهرمانان درآورده و به زمین می‌روند. بدین طریق، عضو گروه‌ها و سازمان‌های مختلف از جمله انتقامجویان جدید و شیلد شده و اهداف خود را در راستای صدمه به تاسیسات دفاعی زمین عملی می‌کنند. به‌طور کلی می‌توان گفت داستان کمیک بوک‌های Secret Invasion حول محور این جمله می‌چرخد: چه کسی قابل‌اعتماد است؟ البته این کمیک بوک‌ها علی‌رغم برخورداری از مقدمه‌ی کم‌نقص، سرعت روایت خوب و سبک طراحی اسلیک، مورد استقبال چندانی قرار نگرفت. در ضمن، در ادامه‌ی گزارش وب سایت The Direct گفته شد خانم مارول یا کامالا خان به عنوان یکی از شخصیت‌های مکمل در Captain Marvel 2 حضور خواهد داشت.

کارگردان قسمت دوم Captain Marvel هنوز معرفی نشده اما طبق گزارش‌های غیر رسمی، میشل مک‌لارن (Michelle MacLaren) یکی از گزینه‌های مد نظر مارول است. این فیلمساز و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی چهره‌ی شناخته شده‌ای در سینما به شمار نمی‌رود اما در حوزه‌ی تلویزیون تجربه‌ی بالایی دارد. مک‌لارن با کارگردانی یکی از قسمت‌های سریال The X-Files توانست خودش را در مرکز توجه‌ها قرار داده و سپس روی سریال‌های مشهوری کار کرد. از آثار شاخصی که در پرونده‌ی این کارگردان کانادایی دیده می‌شود می‌توان به Breaking Bad ،The Walking Dead ، Game of Thrones ،Better Call Saul Westworld و Modern Family اشاره کرد. در ضمن، انتظار می‌رود بری لارسون (Brie Larson) برای ایفای نقش کارول دنورز بازگردد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments