برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

فیلمبرداری Captain Marvel 2 از دو ماه دیگر آغاز خواهد شد

بازگشت کارول دنورز

فیلمبرداری Captain Marvel 2 از دو ماه دیگر آغاز خواهد شد ۰ ۰۷ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
فیلمبرداری Captain Marvel 2

طبق یک برنامه‌ریزی ثبت‌شده در وبسایت Production List، فیلمبرداری Captain Marvel 2 به زودی در شهرهای لس آنجلس و لندن آغاز خواهد شد.

در برنامه‌ی مذکور، تاریخ آغاز فیلمبرداری ۳۱ مه (۱۰ خرداد) ذکر شده که یعنی چیزی حدود دو ماه تا آن زمان فاصله داریم. با توجه به زمان کوتاه باقیمانده، فیلم کاپیتان مارول ۲ احتمالا در مراحل نهایی پیش‌تولید است و بازیگران آن از جمله بری لارسن، ستاره‌ی آمریکایی نقش اصلی، در حال آماده‌سازی خود برای ایفای نقش جلوی دوربین هستند. فاز تصویربرداری ممکن است تا پاییز و حتی زمستان طول بکشد که حدود یک سال به تیم تولید برای آماده‌سازی جلوه‌های ویژه‌ی سنگین فیلم وقت خواهد داد.

داستان فیلم Captain Marvel 2 برخلاق قسمت اول، در زمان حال و پس از وقایع فیلم Avengers: Endgame جریان دارد. مگان مک‌دانل، یکی از نویسندگان سریال موفق WandaVision، نویسندگی این فیلم را هم برعهده داشته و کارول دنورز را با قدرت‌های شگفت‌انگیزش به دنیای مدرن می‌آورد. جزئیات چندانی از داستان فیلم در دسترس نیست، اما تیونا پَریس، بازیگر نقش «مونیکا رمبو» در وانداویژن پیش‌تر اذعان کرده بود که به رابطه‌ی میان کاراکتر او و کارول دنورز در قسمت دوم کاپیتان مارول بیشتر پرداخته خواهد شد. در دنیای سینمایی مارول، مونیکا رمبو دختر «ماریا رمبو» است؛ بهترین دوست کارول دنورز و موسس سازمان S.W.O.R.D که در قسمت اول هم حضور داشت. پیش‌تر مشخص شده بود که نقش اصلی فیلم را زوی اشتون بازی خواهد کرد، اگرچه از هویت این کاراکتر اطلاعاتی در دست نیست.

فیلم Captain Marvel 2 در بیستم آبان (۱۱ نوامبر ۲۰۲۱) به روی پرده‌ی نقره‌ای می‌رود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments