بری لارسون از لوگوی فیلم Captain Marvel 2 رونمایی کرد

لوگوی جدید The Marvels در دستان بری لارسون

لوگوی فیلم Captain Marvel 2

بری لارسون بازیگر نقش کارول دنورز در فیلم کاپیتان مارول و دنیای سینمایی مارول از لوگوی فیلم Captain Marvel 2 در فضای مجازی رونمایی کرد. کاپیتان مارول کارول دانورز، خانم مارول و فوتون مونیکا رامبو در دنباله فیلم کاپیتان مارول حضور خواهند داشت و گروه The Marvels را تشکیل خواهند داد.

کاپیتان مارول یکی از آثار دنیای سینمایی مارول بود که اواخر فاز سوم  MCU اکران شده و شخصیت بسیار مهم کارول دنورز و نژاد اسکرال‌ها را به دنیای سینمایی مارول آورد. شخصیتی که بعدها در فیلم انتقام جویان پایان بازی و نبرد با تانوس به یکی از مهمترین جنگجوهای گروه انتقام جویان تبدیل شد و در شکست دادن تایتان دیوانه نقش مهمی داشت. 

اکنون دنباله فیلم کاپیتان مارول در نهایت پس از تاخیری طولانی در سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد و در این اثر شاهد همکاری خانوم مارول و مونیکا رمبو با کاپیتان مارول هستیم. 

این اثر علاوه بر اینکه دنباله فیلم کاپیتان مارول محصول سال ۲۰۱۹ باشد، دنباله‌ای برای سریال محبوب وانداویژن نیز به حساب می‌آید و در این اثر برای اولین بار با شخصیت خانوم مارول آشنا می‌شویم، شخصیتی که در سال آینده سریال انحصاری او توسط دیزنی پلاس منتشر خواهد شد. 

لوگوی جدید فیلم کاپیتان مارول ۲ از اتحاد سه ابرقهرمان فیلم می‌گوید

لوگوی فیلم Captain Marvel 2
تصویر منتشر شده توسط بری لارسون از لوگوی جدید فیلم کاپیتان مارول ۲

در تصویر منتشر شده توسط بری لارسون آویز زیبا و سرخ رنگی را می‌بینیم که تصویر حک شده روی آن ترکیبی از لوگوی Ms. Marvel و Spectrum به نظر می‌آید. لوگویی که در این تصویر مشاهده می‌کنید، ترکیبی از نماد هر سه ابرقهرمان این فیلم است و نشان می‌دهد که در این اثر به یک میزان به آن‌ها توجه خواهد شد. 

اینکه آیا این طرح واقعاً لوگوی جدید The Marvels بوده یا فقط یک طرح جالب است که لارسون روی یک گردنبند حک کرده است، هنوز مشخص نیست. اما استفاده از این طرح به عنوان لوگوی اصلی فیلم کاملا منطقی و عاقلانه به نظر می‌رسد. اگرچه ساخت این فیلم به پایان رسیده است اما با توجه به مدت زمان طولانی که به اکران فیلم باقی مانده است، به نظر نمی‌رسد فعلا شاهد انتشار تریلری از این فیلم باشیم. 

کاپیتان مارول اولین شخصیت زنی بود که یک پروژه انفرادی در دنیای سینمایی مارول دریافت کرد و پس از آن فیلم Black Widow در اوایل سال جاری منتشر شد. فیلمبرداری فیلم The Marvels چند هفته پیش به پایان رسید و این اثر در تاریخ ۱۷ فوریه سال ۲۰۲۳ در سینماها اکران خواهد شد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا