#مهسا_امینی

خانم مارول از قدرت جدیدش رونمایی می‌کند (تصویر)

سریالی که به معرفی ابرقهرمان جدید MCU خواهد پرداخت

قدرت خانم مارول در تصویر هنری

قرار بود قدرت‌های ماورایی کامالا خان یا همان خانم مارول را امسال ببینیم اما برای پرده‌برداری از قدرت‌های این ابرقهرمان مونث باید تا سال دیگر منتظر بمانیم. سریال Ms. Marvel قرار است در سال ۲۰۲۲ پخش شود. هرچند بعد از آن احتمالا دارد بیشتر خانم مارول را در قالب سایر آثار دنیای سینمایی مارول ملاقات کنیم.

به نظر می‌رسد مارول در این مدت روی چگونگی استفاده این ابرقهرمان از مهارت‌هایش حسابی فکر کرده است تا بتواند آن را به بهترین شکل ممکن در مدیوم یک شخصیت تلویزیونی نمایش دهد. تصویری که Pyramid International از خانم مارول منتشر کرده، نشان می‌دهد که این قهرمان کوچک می‌تواند یک انرژی بنفش‌رنگ به شکل بدنش ساطع کند و آن را تا جایی که می‌تواند بزرگ کند. حالا مزیتش این‌جاست که از راه دور می‌تواند مشت را به سمت دشمنان پرت کند.

با وجود این نمی‌دانیم واقعا با انرژی بنفشش به دشمنان حمله می‌کند یا دستش کش می‌آید. نکته‌ی جالب توجه این است که انتظار می‌رود تا در این سریال، توضیحاتی درباره‌ی چگونگی پیدایش این قدرت، ارائه شود تا ابهامی برای طرفداران دنیای سینمایی مارول وجود نداشته باشد.

دنیای سینمای مارول دیگر مانند فیلم‌های قدیمش نیست. انگار قرار است تغییراتی در ریشه شخصیت‌هایش ببینیم. چیزی که از مارول کاملا بعید به نظر می‌رسد. مارولی که فقط با مردآهنی، مردعنکبوتی، هالک، ثور و چند ابرقهرمان دیگرش شناختیم، قرار است قهرمانان جدیدی وارد میدان کند و حالا، کامالا خان، یکی از مهم‌ترین ابرقهرمانانی است که در فاز چهارم MCU به طرفداران این یونیورس محبوب، معرفی می‌شود.

نظر شما درباره این تصویر هنری از کالاما خان چیست؟ فکر می‌کنید محبوبیت این کاراکتر به اندازه‌ی بلک ویدو یا کاپیتان مارول باشد و سریال تلویزیونی آن می‌تواند موفقیتی در حد و اندازه‌های لوکی را رقم بزند؟


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا