#مهسا_امینی

مجموعه Ms. Marvel در سال ۲۰۲۲ به +Disney خواهد آمد

انتقام‌جوبان جوان آینده مارول را رقم خواهند زد

مجموعه Ms. Marvel

مجموعه Ms. Marvel در سال ۲۰۲۲ به دیزنی پلاس خواهد آمد و این درحالی است که پیش از این اعلام شده بود لایواکشن کامالا خان در سال میلادی جاری منتشر خواهد شد. در چند روز اخیر شایعاتی به گوش می‌رسید که تاریخ انتشار سریال Ms. Marvel به احتمال زیاد تغییر خواهد کرد. هم اکنون رسما اعلام شد که مجموعه Ms. Marvel در سال ۲۰۲۲ در دیزنی پلاس منتشر شده و در دسترس طرفداران این شخصیت کامیکی قرار خواهد گرفت. 

در حال حاضر به نظر می‌رسد که استودیو مارول برنامه‌های جالبی برای آینده دنیای سینمایی مارول در نظر دارد و در حال معرفی شخصیت‌های جدیدی به مخاطبین خود است که به احتمال زیاد در آینده گروه جدید انتقام‌جویان را تشکیل خواهند داد. یکی از گروه‌های مطرح شده، گروه انتقام جویان جوان است که کامالا خان یکی از اعضای این گروه به حساب می‌آید.

کاملا خان یکی از منحصر به فردترین شخصیت‌های طراحی شده توسط کمپانی مارول کامیکس است که دختر نوجوانی به نام کامالا را به تصویر می‌کشد که مسلمان بوده و اهل کشور پاکستان است. این شخصیت اولین شخصیت مسلمانی است که در کتاب‌های کامیک مارول آمده و در همین راستا لایواکشن کامالاخان بسیار موردتوجه قرار گرفته است.

کامالا از قدرت‌های فراطبیعی جالبی برخوردار بوده و کاپیتان مارول و دیگر قهرمانان مارول را الگوی زندگی خود قرار داده است. او از قدرت‌های خاص او بهره گرفته و مردم شهر خود را از دردسر و خطر نجات می‌دهد، در همین راستا او به یک ابرقهرمان به نام خانوم مارول تبدیل شده است. 

با این حال با توجه به برنامه سنگین مارول برای فاز چهارم و اکران فیلم‌های بسیار مهم سال جاری و پخش سریال‌ …? What If و برنامه پخش سریال‌های Hawkeye (آبان سال جاری) از کمپانی مارول و سریال The Book of Boba Fett از فرنچایز جنگ ستارگان در پاییز سال جاری، به نظر می‌رسد که برنامه‌ریزی‌های دیزنی پلاس بهم خورده و کاملا منطقی است که پخش مجموعه Ms. Marvel به سال ۲۰۲۲ موکول شود. 

بازیگر نقش کامالا خان در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود عنوان کرده است که حضور کامالا خان در دنیای سینمایی مارول امر بسیار مهم و قابل توجهی است. او در ادامه گفت، اینگونه نیست که کامالا خان در این سریال به خیابان‌ها رفته و فریاد بزند که او مسلمان و اهل کشور پاکستان است با این حال در روند روایت داستان سریال ما شاهد این امر خواهیم بود که هویت او کم کم برای ما شرح داده می‌شود. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا