جزئیاتی از ارتباط فیلم‌های Captain America 4 و Thunderbolts لو رفت

ارتباطی که کمرنگ شده است

جزئیاتی از ارتباط فیلم‌های Captain America 4 و Thunderbolts لو رفت سورنا رضایی ۲ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان

یکی از افشاگرهای صنایع فیلم و سریال که CanWeGetSomeToast نام دارد، جزئیاتی را از ارتباط فیلم‌های Captain America 4 و Thunderbolts لو داده است.

مارول تا به این لحظه نسبت به دو فیلم Captain America: Brave New World و Thunderbolts محافظه کارانه عمل کرده و عملاً هیچ گونه جزئیاتی را از داستان‌هایشان در دسترس قرار نداده است؛ اقدامی که منطقی بنظر می‌رسد. به هر حال، زمان زیادی تا اکرانشان در سالن‌های سینما باقی مانده است.

علی‌رغم انتشار اطلاعات داستانی، پیش بینی می‌شود Captain America 4 و Thunderbolts ارتباط تنگاتنگی داشته باشند؛ زیرا Captain America 4 را می‌توان دنباله‌ای برای The Falcon and the Winter Soldier دانست. علاوه بر این، دو شخصیت از سریال مزبور در اولین اقتباس سینمایی تاندربولتز حضور خواهند داشت. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌‎کند، این دو شخصیت مامور آمریکا و ولنتینا الگرا هستند.

اینطور که به نظر می‌رسد، پیش بینی‌ها حقیقت نداشته و ارتباط فیلم‌های Captain America 4 و Thunderbolts چندان زیاد نیست. به گفته یکی از افشاگرهای فیلم و سریال به نام CanWeGetSomeToast، در ابتدا قرار بود ارتباط تنگاتنگی میان دو پروژه مزبور وجود داشته باشد اما با اضافه شدن لی سونگ جین (Lee Sung Jin) به اقتباس تاندربولتز و آماده سازی فیلمنامه توسط او، آن ارتباط‌ها از بین رفته‌اند. CanWeGetSomeToast همچنین وارد جزئیات شد و به یکی از ارتباط‌ها اشاره کرد: ولنتینا الگرا. او قرار بود در هر دو فیلم حضور داشته باشد اما از قسمت چهارم کاپیتان آمریکا حذف شده است. البته افشاگر مشهور گفت احتمال حضور الگرا در صحنه پس از تیتراژ ابتدایی وجود دارد.

طبق گزارش‌های غیررسمی، بخشی از داستان Captain America 4 به تقابل کاپیتان آمریکا و انجمن مار (Serpent Society) می‌پردازد. آن‌ها همچنین فاش کرده‌اند شخصیت منفی Thunderbolts سنتری خواهد بود؛ شخصیتی که اوایل قرن بیست و یکم به کمیک بوک‌ها آمد و بسیار قدرتمند است.

در انتها، لازم به ذکر است تاندربولتز از تاریخ ۳۰ آذر ۱۴۰۳ (مصادف با ۰۲ دسامبر ۲۰۲۴) و کاپیتان آمریکا 4 هم از تاریخ ۵ مرداد ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴) اکران خواهد شد.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا