1%
  • 0/10

بازیگر جدید فالکون از سکانس‌های اکشن استثنایی Captain America 4 می‌گوید

بازیگر جدید فالکون از سکانس‌های اکشن استثنایی Captain America 4 می‌گوید ۰ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر جدید فالکون

دنی رامیرز، بازیگر جدید فالکون در بخشی از مصاحبه جدید خود به سکانس‌های اکشن فیلم Captain America 4 پرداخته است.

سریال The Falcon and the Winter Soldier که سال ۲۰۲۱ میلادی از طریق دیزنی پلاس منتشر شد، نتوانست از پس انتظارات بربیاید. با این حال، اتفاقات مهمی را در خود جای داده است. در این اثر، سم ویلسون به کاپیتان آمریکا جدید، جان واکر به مامور آمریکا و واکین تورس هم به فالکون جدید تبدیل شد.

دنی رامیزر (Danny Ramirez) که بازیگر جدید فالکون بوده، چندی پیش مصاحبه‌ای را با Variety را انجام داد. خبرنگار در بخشی از گفتگو پرسید بابت کدام جنبه از فیلم Captain America: Brave New World بسیار هیجان زده است و او در پاسخ به صحنه‌های اکشن اشاره کرد:

سکانس‌های اکشن استثنایی زیادی در فیلم هستند. من بابت فیلم هیجان زده هستم اما سکانس بخصوصی هست که ضبط کردیم. هنوز آن را ندیده‌ام اما چیزهای بسیار خوبی درباره‌اش شنیده‌ام.

بازیگر فیلم‌ Top Gun: Maverick در ادامه صحبت‌های خود به تجربه‌اش از پوشیدن لباس ابرقهرمانی فالکون پرداخت:

فیلمبرداری در آتلانتا در تابستان، در حالی که دما ۳۲ درجه است، واقعاً طاقت فرسا بود. دیوانه کننده بود.

بازیگر جدید فالکون در حالی به تعریف و تمجید از سکانس‌های اکشن فیلم Captain America: Brave New World پرداخته که گزارش‌های غیررسمی چیز دیگری می‌گویند. با توجه به آن‌ها، مدیران استودیو مارول از کیفیت و جذابیت صحنه‌های اکشن راضی نبوده و به همین دلیل، تصمیم گرفته شد برخی از صحنه‌ها دوباره ضبط شوند.

خلاصه داستان فیلم کاپیتان آمریکا 4 در حال حاضر منتشر نشده اما ظاهراً بخشی از تمرکز فیلمنامه روی اختلاف نظر سم ویلسون و دولت ایالات متحده قرار دارد. دولت ترجیح می‌دهد سم تنها جنبه تبلیغاتی داشته باشد اما او می‌خواهد در ماموریت‌ها شرکت کند.

فیلم Captain America از تاریخ ۲۶ بهمن سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۵ میلادی) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments