#مهسا_امینی

اولین تریلر فیلم Capone، تام هاردی را در نقش بدنام‌ترین جنایتکار تاریخ آمریکا نشان می‌دهد

جدیدترین ساخته‌ی جاش ترنک اواخر اردیبهشت ماه عرضه خواهد شد

پس از حدودا چهار سال انتظار، بالاخره اولین تریلر فیلم Capone در فضای مجازی منتشر شد. این ویدیوی تبلیغاتی نزدیک به ۹۰ ثانیه زمان دارد.

اواخر سال ۲۰۱۶ میلادی بود که شرکت ورتیکال اینترتینمنت از ساخت فیلم سینمایی Fonzo به کارگردانی جاش ترنک (Josh Trank) و نقش‌آفرینی تام هاردی (Tom Hardy) خبر داد. این اثر قرار است روزهای پایانی آل کاپون بدنام‌ترین گانگستر تاریخ آمریکا را در زندان به تصویر بکشد. او به مدت ۱۱ سال سردمدار جرایم سازمان‌یافته در این کشور بود تا اینکه نهایتا به جرم فرار از پرداخت مالیات توسط اداره‌ی تحقیقات فدرال دستگیر شد.

جاش ترنک در اقدامی غیرمنتظره، اولین تریلر فیلم جدید خود را از طریق شبکه‌ی اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشت. این پروژه در گذشته Fonzo نام داشت اما بنا به دلایلی سازندگان تصمیم گرفتند نام Capone را جایگزین کنند. این ویدیوی تبلیغاتی در حدود ۹۰ ثانیه زمان داشته و تام هاردی را در نقش آل کاپون به تصویر می‌کشد. از مهم‌ترین نکات تریلر می‌توان به گریم سنگین هاردی برای افزایش شباهت به این جنایتکار اشاره کرد. گریم هاردی از همان موقع که نخستین تصاویر فیلم در فضای مجازی منتشر شدند، مورد توجه مخاطبان و رسانه‌ها قرار گرفته است.

توییتی که کارگردان فیلم Capone منتشر کرده، به شکل زیرکانه‌ای به آخرین اقتباس سینمایی از کمیک بوک‌های چهار شگفت‌انگیز اشاره دارد. در بخش کپشن نوشته شده است: «نام متفاوت. نسخه‌ی مد نظر من.» همان‌طور که اطلاع دارید، فیلم Fantastic Four بازخوردهای بسیار منفی‌ای را از سوی مخاطبان و منتقدان دریافت کرد و نهایتا به یک شکست تجاری تبدیل شد. جاش ترنک مدتی بعد از آغاز اکران اعلام کرد نسخه‌ای که روی پرده‌ی نقره‌ای رفت، تفاوت‌های بسیاری با نسخه‌ی مد نظر او داشته است. ادعای او، جنجال‌های بسیاری را به وجود آورد.

از آن‌جایی که سینماها در اکثر نقاط جهان بسته شده‌اند، ورتیکال اینترتینمنت تصمیم گرفت با همکاری ردباکس اینترتینمنت نسخه‌ی دیجیتالی Capone را از تاریخ ۲۳ اردیبهشت (مصادف با 12 مه) در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد. ورتیکال اینترتینمنت امیدوار است با برگشتن شرایط به حالت عادی، جدیدترین محصول خود را به صورت گسترده در سینماها اکران کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا