از این پس می‌توانید گیاهان سری رزیدنت اویل را در خانه خود داشته باشید!

محصولات عجیب و جالب کپکام پایان ندارند

خرید گیاهان بازی رزیدنت اویل

محصولات عجیب‌وغریب و البته دوست داشتنی همیشه بخشی مهم از عناصر مرتبط با بازی‌های ویدیویی هستند و کپکام این مرتبه محصولات خود را به بهترین و عجیب‌ترین شکل عرضه کرده است.

امسال بیست‌وپنجمین سالگرد تولد یکی از بزرگ‌ترین سری بازی‌های ژانر ترسناک و به‌طور کلی یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین سری بازی‌های ویدیویی تاریخ یعنی سری Resident Evil است. طی این سا‌ل‌ها چیزهای بسیاری در این سری بازی تغییر و پیشرفت کرده است، بااین حال بسیاری عناصر از ابتدا ثابت مانده و طرفداران به‌طور کامل با آن‌ها اخت گرفته‌اند. از جمله این عناصر می‌توان به گیاهان (Herbs) این بازی اشاره داشت که از روز ابتدا بخشی مهم از دنیای رزیدنت اویل محسوب می‌شوند که طی زمان نیز از توجه بازیکنان به آن‌ها کاسته نشده است.

از همین رو تولید و عرضه محصولی بسته به این عنصر مهم در دنیای واقعی بسیار منطقی بوده و بدون شک بسیاری به دنبال خرید آن‌ها می‌روند. حال طرفداران این سری می‌توانند گیاه معروف بازی محبوب خود را از فروشگاه‌های آنلاین کپکام در کشور ژاپن خریداری کنند. البته ناگفته نماند که این گیاهان در حقیقت به‌صورت نمک حمام عرضه شده و می‌توان آن‌ها را به‌نحوی گیاهان خشک و پودر شده بازی قلمداد کرد که البته واقعا اینگونه به‌نظر می‌رسند.

درهمین حین که این محصولات تازه بازی رزیدنت اویل مقداری عجیب‌‌وغریب به‌نظر می‌رسند، از لحاظ اقتصادی و البته جذب طرفداران کاملا منطقی قلمداد می‌شوند. کپکام پیش‌تر نیز ادکلن‌هایی را با نام سری Resident Evil عرضه کرد که با استقبال خوبی از سوی طرفداران روبه‌رو شده و احتمالا این محصول تازه نیز با چنین استقبالی روبه‌رو شود. بااینکه این نمک‌های تولید شده بیش از رنگ‌های سبز و قرمز به آبی و بنفش نزدیک هستند، کلیت محصول بسیار خوش‌آیند بوده و مفهومی تازه را برای بازی و طرفداران دارد.

بدون شک همه طرفداران سری رزدینت اویل به‌دنبال خرید این نمک‌ها نرفته و البته از سوی دیگر بسیاری تنها برای نوآوری و آن حس نوستالژیک آن‌ها را خریداری خواهند کرد. نکته مثبت این محصول قیمت بسیار پایین ۵۵۰ ینی آن‌هاست که با ۵ دلار آمریکا برای هر بسته برابری می‌کند. متاسفانه شرکت کپکام چندی پیش فروشگاه خود در کشور ایالات متحده را تعطیل کرد تا امر دست‌یابی و خرید این محصول محدود به ژاپن شود. گرچه وارد کردن این محصول به کشورهای دیگر امری امکان پذیر است، ولی بدون شک باعث افزایش قیمت آن‌ها می‌شود.

سال ۲۰۲۱ روبه پایان رفته و دیدن سورپرایزهای جدید از طرف کپکام برای تولد بیست‌وپنج سالگی بازی محبوب خود بسیار شگفت انگیز خواهد بود. سال ۲۰۲۱ در کنار محصولات گفته شده، بازی Resident Evil Village را به‌خود دید که یکی از بهترین بازی‌های سری رزیدنت اویل قلمداد می‌شود. در سوی دیگر ما شاهد همکاری تیم رزیدنت اویل با بازی‌های محبوبی چون Rainbow Six Siege و Dead by Daylight بودیم که طرفداران این سه بازی را به یکدیگر نزدیک‌تر از پیش کرد. در ادامه سال باید منتظر اخبار ساخت ریبوت فیلم سینمایی Resident Evil: Welcome to Raccoon City باشیم. به‌طور کلی امسال سالی شگفت انگیز برای رزیدنت اویل و طرفداران این سری است. شما فکر می‌کنید چه سورپرایزهای دیگری در راه است؟ فکر می‌کنید چنین محصولی می‌تواند طرفداران را جذب کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا