شایعات می‌گویند تا عرضه Resident Evil جدید چیزی نمانده است

بازگشت نسخه‌های کلاسیک یا دنباله‌ای کاملاً جدید؟

شایعات می‌گویند تا عرضه Resident Evil جدید چیزی نمانده است عرفان خورسند ۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ اخبار (گیم)
Resident Evil جدید

موفقیت چشمگیر دو نسخه اخیر مجموعه، عرضه چندین Resident Evil جدید را در آینده پیش‌رو تضمین کرده است. با سرگرمی در ادامه همراه باشید.

Resident Evil 7 و بازسازی Resident Evil 2 قدم‌های درستی از جانب کپکام برای بازگرداندن این مجموعه کلاسیک و بسیار محبوب ژانر ترس به روز‌های اوج بودند و با استقبالی فوق العاده نیز رو‌به‌رو شدند. با بازخورد فوق العاده از طرف منتقدین و بازیکنان، کپکام در تلاش است که این مسیر احیای RE را با عرضه بازی‌های بیشتر ادامه دهد.

به‌نظر می‌رسد در حال حاضر فاصله چندانی با تجربه Resident Evil جدید نداریم. طبق شایعه جدیدی که به تازگی منتشر شده، واحد Division 1 کپکام در تلاش است که از علاقمندان پروپاقرص RE در مرحله آزمایش قسمت جدید این مجموعه استفاده کند. ظاهراً این شرکت به اعضای ژاپنی گروه «سفیران رزیدنت اویل» که جامعه رسمی طرفداران این مجموعه است، ایمیلی فرستاده و آنها را از فرایند تست بازی جدید که در مرحله توسعه قرار دارد آگاه کرده است. طبق گزارش‌ها، این دعوت تنها مختص اعضای ژاپنی است و شروع تست احتمالاً در ماه سپتامبر سال جاری میلادی (شهریور ماه امسال) خواهد بود. در متن این ایمیل آمده:

خطاب به تمامی سفیران رزیدنت اویل،

قدردان حمایت‌هایتان از مجموعه رزیدنت اویل هستیم

امروز به اطلاعتان می‌رسانیم که در حال عضو‌گیری آزمایش‌کننده برای عنوانی هستیم که در حال ساخت است!

علاقمندیم که از بازخورد‌های تمامی سفیران در تولید این بازی استفاده کنیم، پس لطفاً جزئیات زیر را مطالعه کرده و اگر به شرکت در این تست تمایل دارید، روی دکمه ورود کلیک کنید.

خبر در حال ساخت بودن یک رزیدنت اویل جدید غافلگیرکننده نیست. پیش‌تر کپکام در جریان ارائه گزارش عملکرد مالی خود در پاسخ به سوال سهامداران در رابطه با موتور بازی‌سازی RE اذعان داشته بود که چندین بازی هم‌اکنون با این موتور در حال ساخت هستند، اگرچه تعداد دقیق آنها در این پاسخ قید نشد. طبق گفته‌های کپکام، RE Engine با این هدف طراحی شده که برای تولید بازی‌های نسل جدید به‌کار گرفته شود و یکی از نقطه قوت‌های این شرکت در آینده باشد.

هنوز هیچ جزئیاتی در رابطه با آنکه علاقمندان ژاپنی RE قرار است چه چیزی را تست کنند نمی‌دانیم. این بازی می‌تواند بازسازی یکی دیگر از نسخه‌های کلاسیک مجموعه یا حتی قسمت هشتم آن باشد. چیزی که می‌توانیم از بابتش مطمئن باشیم، وجود زامبی‌های بی‌مغزی است که انتظار سلاخی شدن را می‌کشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا