منبعی نزدیک به استودیوی کپکام از قسمت هشتم Resident Evil می‌گوید

آیا Ethan کاراکتر اصلی خواهد بود؟

منبعی نزدیک به استودیوی کپکام از قسمت هشتم Resident Evil می‌گوید مهسا سپاهی ۰ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
قسمت هشتم Resident Evil

به تازگی داسک گولم یا همان Aesthetic Gamer در توییتر خود، اطلاعات تازه‌ای منتشر کرده است که از قسمت هشتم فرنچایز Resident Evil می‌گوید.

با این‌که فردا شاهد انتشار عنوان Resident Evil 3 Remake هستیم، اما این باعث نمی‌شود که برتی بازی بعدی این سری هیجان‌زده نباشیم. اخیرا شایعاتی در مورد نسخه‌ی بعدی این فرنچایز منتشر شده است که حکایت از یک تجربه‌ی جدید و کاملا متفاوت برای طرفداران دارد.

یکی از افراد نزدیک به استودیوی کپکام با لقب AestheticGamer (یا Dusk Golem) طی اطلاعاتی که در قالب یک رشته توییت منتشر کرده است، ادعا می‌کند که عنوان بعدی این فرنچایز ترسناک طرفدارانش را حیرت‌زده خواهد کرد، چون با اثری بسیار متفاوت از آن چه تاکنون تجربه کرده‌اند، مواجه خواهند شد. با این وجود داسک گولم می‌گوید تست‌هایی که روی این بازی انجام می‌شوند حکایت از کیفیت بالای آن دارند.

طبق شایعات منتشر شده، احتمال می‌رود قسمت هشتم Resident Evil در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شود. گولم ادعا کرد زمان‌بندی کپکام برای عرضه‌ی این بازی کوتاه است و پس از رونمایی، مدت زیادی طرفداران را منتظر نخواهد گذاشت. او می‌گوید روند توسعه‌ی این بازی به نسخه‌ی اصلی Resident Evil 3 و نه ریمیک آن شباهت دارد و کپکام قصد دارد به‌زودی آن را عرضه کند.

تا حدی انتظار دلسرد شدن مردم در زمان رونمایی از بازی را دارم، اما از نظرم آن‌ها باید خیال‌شان راحت باشد و جای نگرانی نیست. تست داخلی و بسیاری از موارد این بازی کیفیت بالایی دارند و من کاملا برای آن هیجان‌زده هستم.

در ماه ژانویه خبر دیگری در مورد Resident Evil بعدی بیرون آمد که می‌گفت Ethan Winters شخصیت اصلی قسمت هفتم بار دیگر در این نسخه باز خواهد گشت و دشمن اصلی او یک گرگ‌نما خواهد بود. در هر صورت این اطلاعات هنوز از سمت شرکت کپکام به طور رسمی تایید نشده‌اند و نمی‌توانیم اطمینان داشته باشیم که Resident Evil بعدی چه تجربه‌ای را در اختیار طرفدارانش قرار خواهد داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا