کمپانی کپ‌کام در حال ساخت چند بازی جدید با موتور گرافیکی Resident Evil 2 است

احتمال معرفی این بازی‌ها در E3!

موتور گرافیکی Resident Evil 2

کمپانی کپ‌کام اعلام کرد که چند بازی جدید با استفاده از موتور گرافیکی Resident Evil 2 در دست توسعه قرار دارند.

همان طور که می‌دانید RE Engine، نام موتور گرافیکی Resident Evil 2 است؛ یعنی همان انجینی که کمپانی کپ‌کام از آن برای توسعه بازی‌های Resident Evil 7 و Devil May Cry 5 هم بهره برده بود. این موتور گرافیکی توانسته کمک زیادی به کپ‌کام در ساخت سه بازی مذکور کند و قطعا در آینده نیز بازی‌های بیشتری با استفاده از موتور RE دردسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

در طی پرسش و پاسخ‌های مالی، کمپانی ژاپنی کپ‌کام توضیحاتی درباره بازی‌هایی که دردست ساخت قرار دارند اعلام کرد:

بازی‌هایی که ما برای نسل فعلی با استفاده از موتور RE Engine ساختیم تحسین منتقدان را به همراه داشت و در مراحل ابتدایی ساخت این موتور، به قدرتمند کردن این موتور گرافیکی برای توسعه بازی‌هایی برای نسل بعد فکر می‌کردیم. موتور RE Engine بدون شک یکی از قدرت‌های ما برای همکاری در امر ساخت بازی در نسل بعدی خواهد بود.

هنوز مشخص نیست که Capcom چه بازی‌هایی را با استفاده از موتور RE Engine در دست توسعه قرار داده است، اما اینگونه که از صحبت‌های این کمپانی ژاپنی پیداست، احتمالا یک یا چند اثر در دست ساخت برای نسل بعدی کنسول‌ها و پلی‌استیشن 5 باشند. این احتمال نیز وجود دارد که یکی از بازی‌ها Resident Evil 8 باشد و با توجه به نزدیک‌تر شدن به همایش E3 معرفی نسخه هشتم این مجموعه دور از انتظار نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا