برگزیده پخش زنده مسابقه اسنایپ در استریم زولا👀
1%
  • 0/10

جزئیات محتوای جدید سیزن دوم Call of Duty: Warzone اعلام شد

یک POI جدید

جزئیات محتوای جدید سیزن دوم Call of Duty: Warzone اعلام شد ۰ ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
سیزن دوم Call of Duty: Warzone

توسعه‌دهندگان جزئیات جدیدی در خصوص محتوایی که سیزن دوم Call of Duty: Warzone اضافه می‌کند به اشتراک گذاشتند.

شرکت اکتیویژن (Activision) و استودیو ریون (Raven Software) جزئیات کاملی در خصوص به‌روزرسانی جدید سیزن دوم تحت عنوان Reloaded به اشتراک گذاشتند که قرار است تغییرات و محتوای جدیدی به بازی از جمله یک نقطه مورد توجه یا POI (Point of Interest) اضافه کند. همان‌طور که پلیرهای این بازی در سال‌های اخیر شاهد آن بوده‌اند، عنوان Warzone همواره با به‌روزرسانی‌های فصلی که سلاح، اپراتور، پلی‌لیست و موارد دیگری اضافه می‌کند سعی داشته تا تجربه بازی را پیشرفت دهد.

نقشه‌های بازی نیز به صورت مداوم با محیط‌های جدید و POIهایی که اضافه می‌شوند در حال تغییر بوده و نقشه‌های جدیدی از جمله Fortune’s Keep، Urzikstan و Rebirth Island به بازی اضافه شده است. هر فصل که به اواسط کار خود می‌رسد شرکت اکتیویژن به‌روزرسانی قابل توجهی برای بازی منتشر می‌کند. این موضوع برای سیزن دوم Call of Duty: Warzone نیز صدق کرده و به‌روزرسانی جدید قرار است در تاریخ 6 مارس در دسترس قرار بگیرد که محتوای عمده‌ای را به آن اضافه می‌کند. در این به‌روزرسانی جدید تیم سازنده یک محیط آپگرید جدید، کیل استریک به همراه یک منطقه مورد توجه کاملا جدید به نام Research Vessel به آن اضافه می‌کند.

براساس بیانیه منتشر شده توسط بلاگ رسمی بازی، منطقه POI جدید Research Vessel یک کشتی بوده که در بخش ساحلی نقشه سیزن دوم یعنی Fortune’s Keep قرار دارد. نکته منحصر به فرد در خصوص این لوکیشن به این شرح است که این لوکیشن در دو دقیقه ابتدایی هر مچ در حرکت بوده و پس از آن، Research Vessel در یک نقطه توقف می‌کند. با این حال پلیرها نمی‌توانند پیش‌بینی کنند این لوکشین کجا از حرکت خواهد ایستاد.

این کشتی شامل سطوح مختلفی بوده که پلیرها می‌توانند به جستجو در آن بپردازند. هم‌چنین می‌توانند با فرماندهی آن به تجهیزات و تکنولوژی‌های مهمی دست پیدا کنند. از جمله مهم‌ترین پاداش‌های این لوکیشن می‌توان به برج UAV، ایستگاه خرید منحصر به فرد با آیتم‌های اختصاصی، هلی‌پاد و هلی‌کوپتر اشاره کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments