رمبو به Call of Duty: Warzone می‌آید!

سیلوستر استالونه در بتل رویال؟

رمبو به Call of Duty: Warzone می‌آید! نریمان هروی ۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
رمبو در وارزون

به نظر می‌رسد که قرار است کارکتر جان رمبو (با بازی سیلوستر استالونه) پا به بازی بتل رویال Call of Duty: Warzone بگذارد.

امروز اکانت رسمی توییتر Call Of Duty چند توییت را قرار داده و اشاراتی نسبت به فیلم‌های رمبو انجام داده است. ابتدا آن‌ها پرسیده‌اند که آیا “SURVIVORJOHN#1009062” را می‌شناسند یا خیر؟

سپس آن‌ها به شکل جالبی، آمار او را در تصویری قرار داده‌اند، این آمار، تعداد ۵۵۲ قتل، صفر مرگ، هفت ساعت بازی، ۵ برد و ۵ بازی را نشان می‌دهد. کاربری در توییتر توانست این اعداد و ارقام را رمزگشایی کند و اشاره کرد که رمبو توانسته ۵۵۲ قتل در ۵ فیلم خود انجام دهد و جمع مدت زمان این ۵ فیلم، به هفت ساعت می‌رسد.

شما می‌توانید عکس توییت شده‌ی اکانت توییتر Call Of Duty را مشاهده نمایید:

پس از توییت ابتدایی، اکانت توییتر Call Of Duty باز هم دست به کار شد و اشاره‌ی دیگری را انجام داد. این اکانت، توییتی را از هفته‌ی قبلی Quote یا نقل‌قول کرد. در این توییت، آن‌ها پرسیده بودند که «آیا شما ستیگ و حال و هوای دهه هشتادی وارزون را دوست دارید؟» و قاعدتا چون رمبو از قهرمانان به شدت برجسته‌ی دهه‌ی هشتاد میلادیست، احتمال اضافه شدن رمبو به ماد بتل رویال وارزون بیش از پیش، محتمل شد.

به احتمال زیاد می‌توان حضور رمبو را در وارزون، تایید‌ شده دانست، اما سوال این‌جاست که آیا قرار است قهرمانان فیلم‌های اکشن بیشتری پا به وارزون بگذارند یا خیر؟

البته نباید فراموش کنیم که توییت نقل‌قول شده، می‌تواند به ترمیناتور و چاک نوریس نیز اشاره داشته باشد. حقیقتا معلوم نیست که آیا قرار است قهرمانان اکشن بیشتری به وارزون اضافه شوند، ولی فعلا مشخص است که در‌ها کاملا به روی رمبو باز هستند و به زودی می‌توانیم این مبارز کارکشته را در وارزون ببینیم.

فعلا طرفداران وارزون باید صبر کنند و منتظر باشند. رمبو به خوبی در ستینگ دهه هشتادی وردانسک جای می‌گیرد و انتخابی مناسب برای اضافه شدن به وارزون است.

بازی Call of Duty: Warzone برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اکس/اس و پی‌سی به شکل رایگان در دسترس قرار دارد.

شما در مورد اضافه شدن رمبو به این بازی چه فکری می‌کنید؟ آیا انتخابی مناسب برای اضافه شدن به وارزون به حساب می‌آید؟ بحث قهرمانان فیلم‌های اکشن شد، شما کدام یک از قهرمانان فیلم‌های اکشن را بیشتر دوست دارید و برای شما نوستالژیک‌تر هستند؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا