برگزیده
📣 پخش زنده زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

کاهش درآمدزایی Warzone Mobile در هنگام انتشار به نسبت CoD Mobile

کاهش عملکرد 67 درصدی

کاهش درآمدزایی Warzone Mobile در هنگام انتشار به نسبت CoD Mobile ۰ ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
درآمدزایی Warzone Mobile

براساس آمار منتشر شده درآمدزایی Warzone Mobile در همگام عرضه به میزان 67 درصد کمتر از Call of Duty Mobile بوده است.

بازی Call of Duty Mobile از زمان انتشار خود در سال 2019 یک منبع درآمدزایی عظیم برای شرکت اکتیویژن بوده و همین بهانه‌ای محسوب می‌شود تا اقدامات این کمپانی برای افزایش مخاطبین این مجموعه در حوزه موبایل گیمینگ تعجبی نداشته باشد. با این حال عملکرد تجاری و درآمدزایی Warzone Mobile که عنوان بتل رویال رایگان یا Free to Play بوده و به تازگی به صورت جهانی عرضه شده در مقایسه با Call of Duty Mobile چندان درخشان نبوده است.

براساس گزارش منتشر شده از سوی نشریه PocketGamer.biz، درآمدزایی Warzone Mobile در چهار روز ابتدایی انتشار از تاریخ 21 مارس حدود 1.4 میلیون دلار تخمین زده شده است. این نکته را نیز اضافه کنیم که مبلغ محاسبه شده، درآمدزایی صورت گرفته از بازی در مناطقی که یک روز زودتر یعنی در تاریخ 20 مارس منتشر شده را نیز شامل شده است. این میزان، یک سوم درآمدزایی حاصل شده از بازی Call of Duty Mobile در چهار روز ابتدایی انتشار بوده که مبلغ 4.2 میلیون دلار را تولید کرده بود.

باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که بازی Warzone Mobile در دسامبر 2022 برای برخی از مناطق دنیا به صورت رسمی منتشر شده بود. از آن زمان تاکنون، درآمدزایی بازی مبلغ 2.2 میلیون دلار برآورد شده که 47 درصد این مبلغ (1.1 میلیون دلار) از سوی مخاطبین ایالت متحده آمریکا حاصل شده است.

به هر حال این بازی هنوز در روزهای ابتدایی انتشار جهانی خود به سر برده و با توجه به ارزشی که شرکت اکتیویژن و شرکت مایکروسافت برای بازار گیم موبایل در نظر گرفته‌اند، انتظار می‌رود در هفته‌ها و ماه‌های آینده تلاش بسیار بیشتری برای افزایش مخاطبین Call of Duty: Warzone Mobile صورت بگیرد. حال آن که تاکنون این بازی نتوانسته موفقیت اولین نسخه موبایلی مجموعه بازی Call of Duty را تکرار کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments