1%
  • 0/10

انتشار بازی موبایل Call of Duty: Warzone عقب افتاد!

تا آبان منتظر بمانید

انتشار بازی موبایل Call of Duty: Warzone عقب افتاد! ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار (گیم) کپی لینک
تاریخ انتشار بازی وارزون موبایل

شواهد امر گویای این موضوع است که تاریخ عرضه بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل تغییر کرده است.

شرکت اکتیویژن به لطف انتشار بازی کالاف دیوتی برای موبایل تا به امروز به موفقیت‌های ارزشمند زیادی دست یافته و از طرفی دیگر، با توسعه بازی وارزون دستاوردهای مهمی را تجربه کرده است. از این رو، کاملا منطقی به نظر می‌رسد که این کمپانی با ادغام این دو بازی به رشد و پیشرفت خود ادامه دهد.

در همین راستا، اگر خاطرتان باشد، سال پیش بود که اکتیویژن از بازی جدید Call of Duty: Warzone Mobile پرده برداشت. در آن زمان گفته شد که بازی در سال ۲۰۲۳ میلادی به طور رایگان برای گوشی‌های همراه مبتنی بر سیستم عامل اندروید و آی‌اواس منتشر می‌شود. با این وجود، اکتیویژن تاریخ دقیق عرضه بازی را مشخص نکرد.

حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی پیش رسانه چارلی اینتل که اغلب جزئیاتی از برنامه‌های اکتیویژن را فاش می‌کند، در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که صفحه بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل در اپ استور به تازگی به‌روزرسانی شده و در پی آن، تاریخ عرضه بازی از روز ۱۵ می امسال (۲۵ اردیبهشت) به یکم نوامبر پیش‌رو (۱۰ آبان ماه) موکول شده است.

در حالی که این تاخیر پنج ماهه حسابی تو ذوق هواداران کالاف دیوتی خورده، اما بهتر است بدانید که شرکت اکتیویژن در واکنش به این اتفاق اعلام کرد که تاریخ جدید عرضه بازی وارزون موبایل در اپ استور به طور موقتی و محافظه کارانه درج شده است. با این وجود، روند ساخت بازی به خوبی پیش رفته و این عنوان در ادامه سال جاری میلادی روانه بازار خواهد شد.

شرکت اکتیویژن در این زمینه توضیح می‌دهد:

اغلب تاریخ انتشار بازی‌ها در فروشگاه‌ها موقتی هستند. ما بی‌صبرانه منتظر هستیم تا بازی وارزون موبایل در دسترس بازیکنان قرار بگیرد. روند ساخت بازی مطابق با برنامه‌ریزی‌ها پیش می‌رود و انتظار داریم که بازی در سال جاری میلادی عرضه شود.

بهتر است بدانید که شرکت مایکروسافت در ماه‌های گذشته اعلام کرده بود که بعد از عرضه وارزون موبایل، پشتیبانی از بازی کالاف دیوتی موبایل به پایان می‌رسد. البته، طولی نکشید که شرکت اکتیویزن با رد این ادعا، خاطرنشان کرد که پشتیبانی از بازی موبایل Call of Duty برای طولانی مدت ادامه خواهد داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments