1%
  • 0/10

گرافیک بازی Warzone Mobile به طور شگفت‌‌انگیزی خوب است

به نرمی و روانی اجرا می‌شود

گرافیک بازی Warzone Mobile به طور شگفت‌‌انگیزی خوب است ۱ ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
گرافیک بازی Warzone Mobile

ویدئو جدید به نمایش درآمده بیان می‌دارد گرافیک بازی Warzone Mobile به طور بسیار فوق‌العاده‌ای چشمگیر است. اثری که به زودی عرضه جهانی می‌شود.

نسخه موبایلی عنوان مذکور تحت نام Call of Duty: Warzone Mobile مدتی است که برای برخی از نقاط دنیا در دسترس قرار گرفته و به زودی قرار است به صورت جهانی در تمامی نقاط دنیا عرضه شود و به پلیرها اجازه می‌دهد به صورت یکپارچه با استفاده از یک اکانت، میزان پیشرفت خود را در دستگاه‌های مختلف و همراه با بازی Modern Warfare 3 و بازی Warzone انتقال دهند. این بازی هم‌چنین دارای نقشه‌ها و حالت‌های بازی از بخش چندنفره عناوین قبلی مجموعه COD خواهد بود.

به تازگی کاربری در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق با انتشار پستی، ویدئویی از یک مچ 6 به 6 از بازی را به اشتراک گذاشته و بازی از روی یک دستگاه آیفون ضبط شده است. این ودئو نشان می‌دهد گرافیک بازی Warzone Mobile به صورت شگفت‌انگیزی خوب بوده و گیم‌پلی آن به نرمی و روان اجرا می‌شود. با این حال، ذکر این نکته حائز اهمیت است که گرافیک بازی در حالت بتل رویال از گرافیک به نمایش در آمده در این ویدئو می‌تواند کمتر باشد.

نسخه موبایلی بازی ظاهرا از تمامی مکانیزم‌ها و حرکات نسخه اصلی Warzone برخوردار بوده و بدین ترتیب یک نسخه موبایلی بسیار خوب به اکوسیستم مجموعه Call of Duty اضافه می‌شود. پیش از این بازی Call of Duty Mobile نیز توسط یک استودیو چینی توسعه یافته بود که البته میزان پیشرفت کاربر در آن به عناوین اصلی Call of Duty ارتباط پیدا نمی‌کرد.

نسخه بتا عنوان Warzone Mobile در استرالیا، شیلی، نروژ، سوئد، آلمان و مالزی در دسترس است. مخاطبین می‌توانند برای نسخه اصلی ثبت نام کرده و مزایایی از جمله اسکین شخصیت Ghost، سلاح و مواردی دیگر را به عنوان پاداش دریافت نمایند. این عنوان قرار است در تاریخ 21 مارس 2024 برابر روز پنج‌شنبه 2 فروردین 1403 به صورت جهانی برای تمام نقاط دنیا عرضه شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments