نسخه موبایل Call Of Duty: Warzone رسما معرفی شد

گمانه‌زنی‌ها به حقیقت تبدیل شدند

نسخه موبایل Call Of Duty: Warzone رسما معرفی شد سورنا رضایی ۸ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
نسخه موبایل Call Of Duty: Warzone رسما معرفی شد

گمانه‌زنی‌ها به حقیقت تبدیل شده و اکتیویژن در اقدامی بدون زمینه‌چینی از نسخه موبایل Call Of Duty: Warzone رونمایی کرده است.

کال آو دیوتی وارزون بدون شک یکی از موفق‌ترین بازی‌هایی است که اکتیویژن طی سال‌های گذشته روانه بازار کرد. این محصول بتل رویال نخستین بار اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی به صورت رایگان در دسترس دارندگان پلتفرم‌های مختلف قرار گرفت و در کنار دریافت بازخوردهای مثبت از سوی منتقدان، توانسته رکورد بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال را به ثبت برساند. جدا از کیفیت بالا، موارد دیگری هم در ثبت چنین موفقیتی دخیل بوده‌اند که برای مثال می‌توان به پشتیبانی مداوم تیم توسعه و انتشار با برنامه محتویات جدید اشاره کرد.

تلفن‌های همراه هوشمند طی یک دهه گذشته از لحاظ سخت افزاری پیشرفت چشمگیری داشته‌اند. این اتفاق در کنار قیمت پایین باعث شده بسیاری از علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی که توانایی خرید یک رایانه شخصی یا کنسول را ندارند، به سراغشان بروند. در نتیجه این اتفاق، استودیوها و شرکت‌های بازی سازی علاقه زیادی به ورود فرنچایزهای مهشورشان به حوزه موبایل پیدا کرده‌اند.

اکتیویژن چندی پیش پستی را روی وب سایت رسمی خود قرار داد که شامل آگهی استخدام می‌شد. با توجه به آن، ناشر آمریکایی به دنبال افرادی بود تا تیم توسعه را در ساخت و انتشار یک بازی بتل رویال برای تلفن‌های همراه هوشمند همراهی کند؛ بازی‌ای که با تکنولوژی‌های بروز در دسترس ساخت بوده و مخاطبان هدفش گیمرهای سراسر جهان هستند. البته آگهی استخدام اکتیویژن، نخستین اشاره به نسخه موبایل Call of Duty: Warzone نبود. تام هندرسون (Tom Henderson) که یکی از افشاگرهای قابل‌اعتماد و مشهور صنعت ویدیو گیم محسوب می‌شود، اواخر سال گذشته میلادی به انتشار چنین محصولی اشاره کرده بود.

انتظار به پایان رسیده و اکتیویژن رسما ساخت نسخه موبایل Call Of Duty: Warzone را تایید کرده است. با توجه به پستی که روی وب سایت رسمی این شرکت قرار گرفته، بازی مزبور در حال حاضر با اسم رمز Project Aurora شناخته شده و تجربه‌ای «تازه و با کیفیت» را برای علاقه‌مندان به بتل رویال به ارمغان خواهد آورد. همچنین به نظر می‌رسد گیم پلی این بازی دارای سرعت زیادی خواهد بود.

بازی Project Aurora در فاز آلفای محدود بوده و تیم توسعه می‌خواهد به واسطه آن نقاط ضعف محصولش در بخش‌های مختلف را شناسایی و رفع کند. اکتیویژن در بخش دیگری از پست اخیر خود تاکید دارد فاز آلفا در دسترس عموم کاربران نخواهد بود و آن‌ها نمی‌توانند برای تجربه آزمایشی بازی ثبت نام کنند، بلکه تیم توسعه برای افراد مد نظر دعوت نامه می‌فرستد. ناشر آمریکایی همچنین گفت شرکت کنندگان در فاز آلفا اجازه انتشار اطلاعات به صورت عمومی را ندارند. بدین ترتیب، نباید انتظار داشت جزئیاتی از گیم پلی را در شبکه‌های اجتماعی یا وب سایت‌های خبری ببینیم. در ضمن، تعداد زیادی از محتویاتی که برای نسخه آلفا در نظر گرفته شده‌اند، نهایی نبوده و هرگز به نسخه اصلی راه نمی‌یابند.

نسخه موبایل Call Of Duty: Warzone در حال حاضر هیچ گونه تاریخ یا بازه انتشاری ندارد. با این حال، اکتیویژن وعده داده با انتشار پست‌های منظم، علاقه‌مندان را در جریان روند توسعه محصول قرار می‌دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا