1%
  • 0/10

چه  زمانی منتظر بازگشت نقشه Verdansk به Warzone باشیم؟

افشای اطلاعات جدید

چه  زمانی منتظر بازگشت نقشه Verdansk به Warzone باشیم؟ ۰ ۱۰ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازگشت نقشه Verdansk به Warzone

یکی از افشاگرهای مطرح مرتبط با مجموعه Call of Duty به تازگی اعلام کرده که چه زمانی می‌توانیم منتظر بازگشت نقشه Verdansk به Warzone باشیم.

به عنوان حالت بازی رسمی بتل رویال فرنچایز Call of Duty، بازی Call of Duty: Warzone خود را به یکی از ارکان اصلی این مجموعه از زمان معرفی در سال 2020 اثبات و تبدیل کرده است. یکی از دلایل این موضوع مسلما به فری تو پلی (Free to Play) یا رایگان بودن این بخش اختصاص دارد.

حتی زمانی که وارزون در سال 2022 با تکنولوژی و مکانیزم‌های به‌روزرسانی شده مجددا منتشر شد، طرفداران هم‌چنان پای بازی و محتویاتی که به سرعت موارد جدیدی را در اختیار کاربران قرار می‌داد ماندند. حتی اکنون نیز این بخش بتل رویال ارزش مضاعفی به این فرنچایز می‌افزاید چرا که طرفداران می‌توانند اسکین‌های ترفیعی خود را بین وارزون و عنوان Modern Warfare 3 انتقال دهند.

طول عمر زیاد Call of Duty: Warzone موجب شده تا حس نوستالژی در میان کاربران به وجود آمده و طالب بازگشت موارد موجود در نسخه‌های قدیمی این بازی به آن باشند. در این زمینه، آن‌ها دائما خواستار بازگشت نقشه Verdansk به Warzone سال‌ها پس از آن که در یک رویداد اقلیمی درون بازی تحت عنوان The Last Hours of Verdansk ویران شد، هستند.

از آن زمان تاکنون، اشارات، اطلاعات افشا شده و صحبت‌های سازندگان همگی به بازگشت این نقشه محبوب اشاره می‌کنند. با این حال متاسفانه به گفته BobNetworkUK که یکی از لیکرهای معروف این مجموعه به شمار می‌رود، بازگشت این نقشه با تاخیر صورت خواهد گرفت.

شایعات ابتدایی که در انتهای سال 2023 منتشر شدند حاکی از بازگشت نقشه مورد بحث به بازی Call of Duty: Black Ops 6 به عنوان بخشی از محتوای فصل اول آن بودند. با این حال توییت جدید منتشر شده از سوی BobNetworkUK در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق بیان می‌دارد این نقشه در اواسط چرخه عمر عنوان Black Ops 6 اضافه خواهد شد. چنان‌چه این ادعا صحت داشته باشد، با توجه به انتشار بازی Black Ops 6 در تاریخ 25 اکتبر سال جاری، تا حداقل ابتدای سال 2025 نباید منتظر بازگشت نقشه Verdansk به Warzone باشیم.




نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments