1%
  • 0/10

احتمالا نقشه محبوب Warzone به‌زودی باز می‌گردد

با انتشار سیزن سوم ..

احتمالا نقشه محبوب Warzone به‌زودی باز می‌گردد ۰ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
نقشه محبوب Warzone

براساس اطلاعات جدیدی که فاش شده‌اند به نظر می‌رسد نقشه محبوب Warzone بازگشته و به زودی به بازی اضافه می‌گردد.

دیتاماینرهای بازی Call of Duty: Warzone اطلاعاتی از فایل‌های آن استخراج کرده که براساس آن، یک عکس خبر از بازگشت نقشه Rebirth Island می‌دهد. افرادی که از پلیرهای قدیمی این بازی بوده با آن آشنایی داشته و هم‌چنین پیش از این نیز، گمانه‌زنی از احتمال بازگشت این نقشه محبوب Warzone حکایت داشتند.

در ماه اکتبر سال گذشته شرکت اکتیویژن (Activision) اعلام داشته بود که دو نقشه Fortune’s Keep و نقشه Rebirth Island در سال 2024 به بازی باز خواهند گشت. نقشه Fortune’s Keep پیش از این و در ماه فوریه با انتشار سیزن دوم به بازی اضافه شده بود. در همین راستا اطلاعات فاش شده قبلی بیان می‌داشتند نقشه Rebirth Island در سیزن سوم به بازی افزوده می‌شود که احتمالا در ابتدای ماه آپریل منتشر خواهد شد. بازگشت قریب‌الوقوع این نقشه کوچک محبوب اکنون بیشتر از هر زمان دیگری امکان پذیر به نظر می‌رسد.

کاربری با نام BKTOOR5 عکسی از لود اسکرین یا صفحه بارگذاری نقشه Rebirth Island درون فایل‌های بازی یافته است. این تصویر، بخش حاشیه‌ای این نقشه را به نمایش می‌گذارد. به نظر می‌رسد طراحی جدید آن شامل تغییراتی نسبت به طراحی قبلی آن باشد. به عبارت دقیق‌تر ظاهرا از بخش نقطه مورد توجه (POI) زندان این نقشه، دود در حال بلند شدن است که بیان می‌دارد انفجار، درگیری و یا فعالیت دیگری در این بخش از نقشه در حال انجام است.

اکنون مشخص نیست تغییرات صورت گرفته برای Rebirth Island به اندازه تغییراتی که برای نقشه Fortune’s Keep پس از بازگشت مجدد آن در نظر گرفته شده بود خواهد بود یا خیر. با این حال در صورت صدق کردن این مسئله، پلیرها نباید از چنین چیزی تعجب نمایند.

همان‌طور که گفته شد انتظار می‌رود با عرضه سیزن سوم این بازی، این نقشه محبوب Warzone مجددا در دسترس قرار بگیرد. اطلاعات فاش شده قبلی نیز بارها به این مسئله اشاره کرده بودند که از جمله آن می‌توان به پیدا شدن فایل‌هایی با تگ ” s3_rebirth” اشاره داشت. با این حال این موارد اطلاعات رسمی و تایید شده محسوب نشده و همیشه ممکن است تغییرات و یا تاخیرهایی در برنامه‌های در نظر گرفته شده صورت بگیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments