تنظیمات بازی Warzone 2 شامل تغییرات جالبی شده است

تنظیماتی برای رفع مشکل بینایی

تنظیمات بازی Warzone 2 شامل تغییرات جالبی شده است نریمان هروی ۰ ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی
تنظیمات بازی Warzone 2

سازندگان تنظیمات بازی Warzone 2 را شامل تغییراتی کرده‌اند و حالا نارنجک‌های فلش‌بنگ نیز در تنظیمات مخصوص به خود را دارند.

استودیوی Beenox که از سازندگان Call of Duty: Warzone 2 و Modern Warfare 2 محسوب می‌شود، تنظیمات جدیدی را برای نارنجک‌های فلش‌بنگ ارائه می‌دهد. این ویژگی قرار است امروز و با انتشار آپدیت Reloaded فصل دوم Modern Warfare 2 عرضه شود.

استودیو Beenox به عنوان زیرشاخه شرکت اکتیویژن، بیشتر برای پورت‌های کامپیوتر و کمک به دیگر استودیو‌ها مثل Raven, Treyarch و Infinity Ward شناخته می‌شود. آنان در سال‌های اخیر ساخت نسخه اول و دوم ریمستر Call Of Duty: Modern Warfare را در کارنامه خود دارند. همچنین این استودیو در ساخت بازی‌های Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 remaster، Crash Bandicoot 4: It’s About Time و بازی Call of Duty: Black Ops Cold War مشارکت داشته است.

طرفداران بازی‌های Warzone 2 و Modern Warfare 2 مدتی بود که انتقاداتی نسبت به فلش‌بنگ‌های بازی داشتند. این نارنجک‌ها به منظور کور کردن موقتی هستند و برای بازیکنانی که در اتاق تاریک بازی می‌کنند و با انفجار این نارنجک در پیش رو، باعث مشکلاتی در بینایی آنان می‌شد. قرار است تنظیمات جدیدی با نام Inverted Flash” به همین منظور عرضه شود تا بازیکنان بتوانند مشکل خود را حل کنند.

این استودیو طی ویدئویی در توییتر نشان داده که این تنظیمات بازی Warzone 2 چگونه کار می‌کند. آنان گزینه Inverted Flash را روشن و سپس یک نارنجک فلش‌بنگ را جلوی خود پرتاب کردند. این بار به جای این که صفحه در یک لحظه و به شکل کامل سفید شود، صفحه ابتدا کامل مشکی شد و سپس آرام آرام به رنگ سفید در آمد. این گزینه باعث می‌شود که بازیکنان در حین بازی راحتتر باشند و دچار مشکل بینایی نشوند.

بازی‌های Call of Duty: Warzone 2 و Modern Warfare 2 اولین بازی‌هایی نیستند که چنین ویژگی دارند، بازی Battlefield 2042 نیز ویژگی مشابهی را در بخش تنظیمات accessibility دارد. برخی از بازیکنان Warzone 2 مدتی بود که چنین تنظیماتی را درخواست می‌کردند و بالاخره این استودیو‌ها متوجه شدند که باید چنین تنظیماتی را به بازی اضافه کنند تا بازیکنان بیشتری جذب آن شوند. بازی Call of Duty: Warzone 2 هم اکنون روی پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد تنظیمات بازی Warzone 2 چیست؟ آیا شما هم این ویژگی را با آپدیت جدید روشن می‌کنید؟ دوست دارید چه تنظیمات جدیدی به این بازی برای راحتی بیشتر شما و بازیکنان دیگر اضافه شود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا