سیستم لوت در بازی وارزون 2 برای فصل جدید کاملا تغییر خواهد کرد

بازگشت به مکانیزم وارزون 1

لوت در بازی وارزون 2

طبق اعلام رسمی سازندگان، ظاهرا قرار است تا برای فصل دوم، سیستم لوت در بازی وارزون 2 به کلی تغییر کرده و حالتی شبیه به Warzone قبلی را داشته باشد.

هنگامی که برای اولین بار بازی Call of Duty: Warzone 2.0 در مراسم Call of Duty: Next معرفی شد، دیدیم که استریمرهای معروف بسیاری به تجربه آن پرداختند. مشاهده گیم پلی بازی کالاف دیوتی وارزون 2 در آن زمان، به ما نشان داد که ظاهرا سازندگان تغییرات بسیاری را در این عنوان اعمال کرده‌اند که آن را نسبت به بازی قبلی، متفاوت می‌کند. با این وجود، شاید همه این تغییرات هم چندان نیاز به انجام شدن نداشت.

برای مثال، یکی از تغییرات اعمال شده، این است که سسیتم لوت در بازی وارزون 2 شبیه به Blackout، کالاف دیوتی موبایل و همچنین عنوان رقیب Apex Legends شده است؛ طوری که وقتی شما دشمن را در بازی می‌کشید، روی جسد او یک کیف ظاهر می‌شود که تمامی تجهیزات او در آن قرار دارد. این در حالی است که در وارزون قبلی، کشتن دشمنان باعث می‌شد تا تمامی تجهیزات او روی زمین بریزد و بتوانید راحت‌تر آن‌ها را بردارید. حال با کدام مورد موافق هستید؟ اینکه مجبور باشید تا روی یک کیف چند ثانیه را صرف کرده و لوت کنید، یا اینکه کل لوت دشمن روی زمین افتاده باشد؟

به هر حال ظاهرا استودیو ریون سافتور (Raven Software) قصد دارد تا در آپدیت فصل دوم بازی کالاف دیوتی وارزون 2، همان سیستم لوت بازی قبلی را در آن اعمال کند. سازندگان اعلام کرده‌اند که این کار به دلیل درخواست طرفداران انجام می‌شود و ظاهرا کاربران با حالت جدید چندان راضی نبوده‌اند. در واقع مشکل اینجاست که در وارزون 2 سرعت کشتن دشمنان حتی با داشتن سه Armor هم خیلی سریع است و بازیکنان عملا با چند تیر راهی گولاگ می‌شوند. به همین دلیل نیز اگر قرار باشد تا برای لوت کردن، ثابت جایی بمانید و چندین ثانیه را صرف لوت کردن کنید، دشمنان می‌توانند از فرصت استفاده کرده و شما را حذف کنند.

حال با تغییرات جدید سیزن بعد، دیگر نیازی نیست تا برای لوت کردن روی کیف دشمن بنشینید و تجهیزات مورد نیاز خود را بردارید؛ بلکه کل لوت روی زمین خواهد افتاد و دقیقا مثل روال Warzone 1، می‌توانید هرآنچه که دشمن با خود داشته را ببینید. البته این مورد را هم باید در نظر داشت که با انجام این کار، برداشتن لوت و دزدیدن آن توسط هم‌تیمی‌ها هم به یک مورد جدید تبدیل خواهد شد.

فصل دوم از بازی Call of Duty: Warzone 2.0 در تاریخ ۲۶ بهمن ماه سال جاری (۱۵ فووریه ۲۰۲۳) شروع خواهد شد.

4 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا