تماشا کنید: آیا پرک Birdseye در بازی وارزون 2 باید نرف شود؟

رادار برای همه!

اخیرا پرک Birdseye در بازی وارزون 2Warzone 2 توسط بازیکنان خیلی استفاده می‌شود، در حالی که به خواست بسیاری از استریمرهای معروف، لازم است تا کمی نرف شود!

حدودا پیش از شروع فصل اول Call of Duty: Warzone 2.0 بود که استفاده از Perk ها در این بازی، یکی از آخرین گزینه‌هایی بود که بازیکنان به فکر آن می‌افتادند. در واقع مشکل این پرک‌ها در آن بود که اولا شما نمی‌توانید مثل قبل به صورت دلخواه چند پرک مورد نظر را کنار همدیگر بگذارید، بلکه باید آن‌ها را به صورت پکیج انتخاب کرده و هر پرکی که در بسته مورد نظر وجود دارد را استفاده کنید، دوم هم اینکه پرک‌های Ultimate در گذشته اصلا کار نمی‌کردند. حال سازندگان طی آپدیت‌های چند هفته گذشته، موفق شده‌اند تا مشکل دوم را برطرف کنند و به همین دلیل نیز کاربران بیشتری از پرک‌ها استفاده می‌کنند؛ مخصوصا پرک Birdseye!

چرا پرک Birdseye باید نرف شود؟

در واقع Birdseye به عنوان پرک آلتیمیت (نهایی) در پکیج Recon قرار دارد که کاربرد آن، نشان دادن دشمنان در نقشه بازی، برای افرادی است که آن را از Loadout خود دریافت کرده‌اند. این پرک زمانی که هرکس در بازی یک UAV فعال کند، دوبار برای شما روی رادار چشمک خواهد زد تا دشمنان اطراف خود را ببینید و حتی جهت ایستادن آن‌ها را هم تشخیص دهید!

این موضوع باعث شده تا هروقت کسی در بازی وارزون 2 از UAV استفاده می‌کند، این امر بیشتر به نفع افرادی باشد که از پرک Birdseye استفاده کرده‌اند؛ موردی که به گفته بسیاری از کاربران و استریمرهای معروف، باید نرف شود. این در حالی است که افراد زیادی از این قابلیت استفاده مثبت می‌کنند و مشکلی هم با آن ندارند. به هر حال ماهیت پرک به همین است که بازیکنان دارنده لوداوت، یک برتری نسبی به سایر افراد داشته باشند و عملا به همین دلیل است که در بتل رویال وارزون، اکثرا در ابتدای کار به دنبال گرفتن Loadout خود هستند.

در ویدیو بالا، می‌بینیم که دکتر دیسریسپکت (Dr. Disrespect) به همراه زیلینر (Zlaner) در حال تجربه Call of Duty: Warzone 2 است و طی یک درگیری، ناگهان توسط فردی که از کنار حرکت می‌کرد، از بازی حذف می‌شود. این اقدام در حالی انجام می‌شود که ظاهرا دشمنان از UAV استفاده نمی‌کردند و به جای آن، پرک Birdseye را برداشته بودند. دشمن او در این ویدیو بدون اینکه نیازی به فکر کردن درباره استراتژی حمله باشد، دکتر دیسریسپکت را روی رادار خود می‌بیند و در نهایت، با یک حمله سریع کار او را یکسره می‌کند. این حرکت به این دلیل است که در رادار، دیده بود که داک در چه جهتی ایستاده است و دقیقا به کدام طرف می‌رود.

بازی کالاف دیوتی وارزون 2 در حال حاضر برای کاربران پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

4 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا