تریلر بخش زامبی بازی Call of Duty: Vanguard به صورت رسمی منتشر شد

زامبی‌های نازی بازمی‌گردند

جدیدترین تریلر زامبی Call of Duty: Vanguard به تازگی توسط استودیو Sledgehammer Games منتشر شده که در آن می‌توان نگاهی اولیه به زنده شدن با نازی‌های مرده داشته باشیم!

بخش زامبی در سری Call of Duty اولین بار در عنوان World At War شروع شد؛ جایی که بعد از سقوط یک هواپیما، شاهد قرار گرفتن نقشه Nacht Der Untoten در آخرین قسمت از منو انتخاب مراحل بازی بودیم. با این وجود شاید در اولین مپ زامبی چندان خبر از داستانی خاص نبود و صرفا افراد آن را برای گرفتن سلاح Ray Gun و دوام آوردن در راندهای بیشتر، آن هم به صورت رکوردی در حالتی Arcade مانند تجربه می‌کردند. اما بسته‌های الحاقی این عنوان باعث شدند تا یک روایت عجیب در داستان بخش زامبی شکل بگیرد و پس از آن، سری Black Ops و استودیو Trayarch راوی ادامه داستان مهیج آن باشند. این در حالی است که داشتن داستانی کاملا مرتبط در سری بلک آپس باعث شد تا دیگر استودیوهای سازنده عناوین Call of Duty مانند Sledgehammer Games و Infinity Ward از اضافه کردن مود زامبی را به بازی‌های خود اضافه کنند. اما نکته اینجاست که داستان بخش زامبی بازی‌هایی مانند Call of Duty: WWII یا Infinity Warfare هرگز داستانی به جذابی و دنباله‌دار بودن بلک آپس نساختند و همین جریان باعث شد تا این سری همیشه سایه بزرگی روی این حالت از مجموعه باز‌ی‌های Call of Duty انداخته باشد.

حال سال گذشته با عرضه Black Ops Cold War باز هم شاهد ادامه داستان بخش قدیمی زامبی با روایتی جدید و دخیل بودن شخصیت‌هایی از جهانی دیگر مانند ویور (Weaver) بودیم. با این وجود اینکه این روایت تازه و ریبوت مانند که در آن سامانتا مکسیس (Samantha Mexis) بزرگ شده و خود با زامبی‌ها و نیرویی شیطانی مبارزه می‌کند، چطور ادامه پیدا خواهد کرد هنوز معلوم نیست، اما حال می‌دانیم که بازی Call of Duty: Vanguard نیز دارای حالت زامبی بوده و ساخت آن با همکاری استودیو Treyarch انجام شده است!

جزئیات تریلر بخش زامبی بازی Call of Duty: Vanguard

در تریلر منتشر شده که عملا هیجان طرفداران را برای رونمایی اصلی بالا می‌برد، می‌توانیم شاهد یک افسر آلمانی باشیم که ظاهرا با یک شیطان همکاری کرده تا یک ارتش بزرگ از مردگان را دوباره سر پا کند! این ایده با آنچه که در حالت زامبی عناوین سری Black Ops دیده بودیم یکسان بوده و دیگر خبری از یک دارو خاص برای تبدیل سربازان به زامبی نیست! بلکه عملا پای یک نیرو تاریک در میان است که باعث می‌شود نازی‌های مرده، متحرک شوند و قاعدتا به انسان‌ها حمله کنند. این بخش در عنوان Vanguard عملا آنچه که در Black Ops Cold War بود را ادامه داده و داستان Dark Aether را دنبال خواهد کرد.

اوبرفیورر (Oberfurher) نام افسری است که در این تریلر نشان داده شده و چنان که پیداست می‌تواند مردگان را با اشاره دست خود زنده کند. در این بازی موجودات عجیب و غریب بسیاری از جهان دارک ایتر به دنیای جنگ جهانی دوم اضافه می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به کورتیفکس (Kortifex) اشاره کرد. با این وجود شیاطینی که به این جهان وارد شده‌اند و قصد کشتن سربازان ضد این انقلاب مردگان را دارند، قدرت‌هایی را هم برای آن‌ها به جای گذاشته‌اند! در تریلر دیده شده که ظاهرا افراد می‌توانند با قابلیت‌های مختلف دارک ایتر مانند درست کردن حلقه آتش، ارتقا عجیب اسلحه و همچنین منفجر کردن محیط، در مقابل زامبی‌ها مقاومت کنند. 

نام نقشه تازه‌ای که توسط استودیو Treyarch برای این بازی در نظر گرفته شده Der Anfang نام دارد و ظاهرا منطقه استالینگراد در روسیه، مکان اصلی خواهد بود. در اینجا همچنان شما می‌توانید از جعبه شانسی سلاح بخرید، اما با فدا کردن قلب افراد قادر خواهید بود تا ویژگی‌های بیشتری از جمله Brain Rot برای تبدیل زامبی‌ها به یار خود استفاده کنید تا راندهای بیشتری را هم دوام بیاورید! 

این عنوان جدید در سری Call of Duty در تاریخ ۱۴ آبان (۵ نوامبر) برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا