#مهسا_امینی

کراس اور Call of Duty: Vanguard و Warzone Pacific با انیمه Attack on Titan

آکرمن در جنگ جهانی دوم!

کراس اور Call of Duty: Vanguard و Warzone Pacific با انیمه Attack on Titan

در یکی از عجیب‌ترین رویدادها، ظاهرا کراس اور Call of Duty: Vanguard و Warzone Pacific با انیمه Attack on Titan به زودی شروع می‌شود و در آن، اسکین لیوای آکرمن (Levi Ackerman) به بازی خواهد آمد!

یکی از ویژگی‌های اصلی بازی‌های چند نفره آنلاین (بخصوص در سبک بتل رویال) مانند PUBG، Fortnite و همچنین Warzone، است که به صورت مداوم آپدیت می‌شوند. حال در این آپدیت‌های فصلی علاوه بر اینکه جزئیات فراوانی را به بازی اضافه کرده یا تغییر می‌دهند، معمولا با یک کراس اور همراه هستند. البته این کراس اور معمولا خاص عناوینی مثل فورتنایت است، در حالی که اخیرا اکتیویژن (Activision) نیز تصمیم گرفته تا این کار را انجام دهد!

در واقع با انتشار اخبار مربوط به فصل جدید انیمه Attack on Titan، یک کراس اور بین بازی Call of Duty: Vanguard و Warzone Pacific با آن اعلام شده که کاملا پیش‌بینی نشده بود! در واقع این کراس اور قرار است تا به عنوان بخشی از آپدیت میان فصلی به این دو بازی اضافه شود و در آن شاهد یک اسکین مشابه با لیوای آکرمن، شخصیت معروف انیمه AoT خواهیم بود!

جزئیات کراس اور Call of Duty: Vanguard و Warzone Pacific و آپدیت میان‌فصلی

در این کراس اور، در واقع شخصیت دنیل تاک یاتسو (Daniel Take Yatsu) که یکی از اپراتورهای معرفی شده با عرضه بازی Call of Duty: Vanguard بود، یک اسکین خاص برای تبدیل شدن به یکی از نیروهای Survey Corps را خواهد داشت. این اسکین شباهت بسیاری را با لباس‌های لیوای آکرمن داشته و به همین جهت دنیل را به او تبدیل می‌کند! به هر حال انتظار که نداشتید در وارزون یک شخصیت انیمه‌ای مانند لکسا (Lexa) در فورتنایت را ببیند درست است؟ در نتیجه سازندگان به همین باندل ۱۰ آیتمی بسنده خواهند کرد که به جز خود اسکین، شامل یک بلوپرینت به نام Titan Piercer و همچنین یک SMG و Assault Rifle خواهد بود.

بلوپرینت SMG یک سلاح به نام Historia خواهد بود که برای کاربرانی که به سبک بازی Run And Gun و به اصطلاح راش دادن علاقه دارند فوق‌ابعاده مناسب خواهد بود. لگد این سلاح به شدت بالاست، طوری که حتی در توضیحات رسمی هم آمده که بهترین استفاده آن در تیراندازی به صورت Hip Fire (بدون نشانه‌گیری) خواهد بود. این در حالی است که بلوپرینت تفنگ دسته Assault Rifle در این باندل که Ymir Curse نام دارد، یک سلاح با ۹ اتچمنت است و لرزش افقی تقریبا ۰ است! این تفنگ عملا برای زدن دشمنان از راه دور یک انتخاب فوق‌العاده بوده و در صورتی که روی مانع استفاده شود، بهترین کاربرد را خواهد داشت.

لازم به ذکر است که پیش از کراس اور Call of Duty: Vanguard و Warzone Picific، تقریبا یک هفته زودتر آپدیت میان‌فصلی دو بازی عرضه خواهد شد‌ که با آن یک اپراتور جدید به نام ایزابلا (Isabella) که عکس‌های او را پیش‌تر هم دیده بودیم به بازی اضافه خواهد شد. ایزابلا یکی از اعضای تسک فورس ۰۰۶ یا همان ترایدنت (Trident) است که همراه با لوییس (Lewis) و فرانسیس (Francis) به این گروه ملحق شده بود تا رازهای جزیره کالدرا (Caldera) را کشف کند.

باندل مخصوص شخصیت ایزابلا به نام Wild Rose پس از آپدیت به بازی اضافه شده و اگر هر سه عضو ترایدنت را به دست آورده و سطح آن‌ها را مکس کرده باشید، می‌توانید یک اسکین طلایی را برای آن‌ها باز کنید. به علاوه، یک سلاح SMG جدید به نام Welgun هم به بازی اضافه خواهد شد که مشخصاتش آن را به یک گزینه میان Owen Gun و Sten تبدیل می‌کند. سلاح مقداری سنگین است، اما خشاب بزرگ و همچنین برد مؤثر بالای آن باعث می‌شوند تا با یک اتچمنت خوب، حتی آن را به Assault Rifle ها ترجیح بدهید!

کراس اور بازی Call of Duty: Vanguard و انیمه Attack on Titan از ۳۰ دی (۲۰ ژانویه) در دسترس قرار خواهد گرفت، اما آپدیت میان‌فصلی این عنوان و Warzone Pacific از فردا ۲۳ دی (۱۳ ژانویه) در دسترس قرار گرفته و از هم‌اکنون نیز می‌توانید دیتا آن را دریافت کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا