فصل دوم Call of Duty: Vanguard یکی از حالت‌های مورد علاقه کاربران را اضافه می‌کند

در مقابل ۳۲ دشمن بجنگید!


طبق آخرین گزارش‌ها، ظاهرا فصل دوم Call of Duty: Vanguard قرار است تا چند حالت مورد علاقه کاربران را دوباره به بازی اضافه کند.

بازی‌های سری Call of Duty به صورت سالیانه عرضه می‌شوند و در هر عنوان از آن (به جز Black Ops 4) یک روایت داستانی جدید نیز برای تجربه در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. اما این بخش معمولا حالتی ندارد که بتوانید در آن چند روز را مشغول دنبال کردن یک روایت هیجان‌انگیز باشید، بلکه معمولا طی چند ساعت کار شما با حالت داستانی تمام می‌شود! به همین دلیل نیز، همیشه بازیکنان بعد از ۶-۷ ساعت حالت Campaign، به سراغ بخش‌های مولتی‌پلیر، زامبی یا حتی وارزون (در عناوین جدید) می‌روند.

حال بخش چند نفره بازی‌های سری Call of Duty، همیشه دارای حالت‌های یکسانی مانند Team Deathmatch، Search And Destroy و … هستند. اما برخی مواقع حالت‌هایی به بازی جدید اضافه می‌شوند که به صورت فصلی هم تغییر می‌کنند. مانند Ground War که در Call of Duty: Modern Warfare وجود داشت، اما در Black Ops Cold War ناپدید شده بود!

حالت Ground War در واقع بازیکنان را در قالب دو تیم ۳۲ نفره در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد تا در حالتی مانند Team Deathmatch، همدیگر را بکشند و امتیازهای بیشتری را به تیم خود اضافه کنند. این در حالی است که بعد از Black Ops Cold War، عنوان Vangurd نیز این حالت جدید را نداشت و به همین دلیل نیز بازیکنان را نا امید کرده بود! آن هم در وضعیت ناپایدار و عجیبی که این بازی جدید بین طرفداران پیدا کرده و توسط بخش بزرگی از طرفداران منفور شده است. با این حساب، در فصل دوم Call of Duty: Vanguard ظاهرا طرفداران سعی دارند تا این حالت را یکبار دیگر به بازی اضافه کنند تا نظر طرفداران جلب شود. این در حالی است که نقشه‌های مخصوصی برای حالت ۳۲ در مقابل ۳۲ باید برای بازی در نظر گرفته شود تا بازیکنان تجربه بهتری را داشته باشند.

این خبر توسط کاربری تایید شده که پیش‌تر نیز اطلاعات فراوانی را درباره عناوین مختلف سری Call of Duty لو داده بود. همچنین انتظار می‌رود تا در صورت نداشتن تاخیر، تاریخ شروع فصل دوم Vanguard برای ۲۵ بهمن (۱۴ فوریه) در نظر گرفته شده باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا