داستان بازی Call of Duty: Vanguard مقدمه‌ی یک سه‌گانه خواهد بود؟

شخصیت‌های جدید ماندگار می‌شوند

داستان بازی Call of Duty: Vanguard

طبق اعلام نویسندگان داستان بازی Call of Duty: Vanguard به نظر می‌رسد که این عنوان دارای پتانسیل تبدیل شدن به یک سه‌گانه جدید است که ساخت آن به میزان علاقه طرفداران بستگی خواهد داشت!

بازی‌های سری Call of Duty مدت‌هاست که برای فرنچایزهای داخل مجموعه، مانند Modern Warfare و Black Ops شناخته می‌شود. این سری‌های متفاوت که شروع آن را شاید بتوان با Call of Duty 2 و 4 دانست، داستان‌های متفاوت و جدای از هم را توضیح می‌دادند و در آن‌ها شخصیت‌هایی کلیدی به دنیای کال آو دیوتی اضافه شد. برای مثال در سری Modern Warfare دیدیم که کاپیتان پرایس (Cpt. Price) و دیگر شخصیت‌هایی مانند روچ (Roach) و سوپ (Soap) معرفی شدند و داستان سه‌گانه را به حدی جذاب کردند که حتی ریبوت آن نیز در دسته بهترین‌ها قرار دارد!

با این وجود در حالی که داستان سری‌های مختلف Call of Duty از یکدیگر جدا بودند و روایت مرتبطی را با یکدیگر نداشتند، حال با عرضه عنوان Warzone و پس از ریبوت Modrern Warfare، ظاهرا جهان تازه‌ای خلق شده که در آن دیگر داستان این سری‌ها پخش نیستند. برای مثال حال دیگر می‌دانیم که داستان مجموعه Black Ops (یا حداقل اولین عنوان این سری) با ریبوت Modern Warfare و همچنین به صورت مستقیم با Black Ops Cold War در ارتباط است. اما درست در موازات با دو فرنچایز بلک آپس و مدرن وارفر، ظاهرا به زودی یک سری جدید در جهان Call of Duty ساخته خواهد شد!

از انتقاد به داستان بازی Call of Duty: Vanguard تا تبدیل آن به فرنچایزی تازه!

هنگامی که برای اولین بار شایعه‌هایی را درباره عنوان Vanguard شنیدیم، جزئیات کار شامل بازی تازه‌ای از سری Call of Duty بود که داستان آن در جنگ جهانی دوم رخ می‌دهد. این مورد از آنجا که ایده قدیمی و تکراری بود با نظرات منفی بسیاری از کاربران همراه شد، اما در نهایت بعد از دادن اطلاعات بیشتر و اینکه قرار نیست تا در این بازی آنچه که پیش‌تر در WWII تجربه کرده بودیم را داشته باشیم، کمی اوضاع را متفاوت کرد. در واقع در تریلری که به تازگی از این عنوان منتشر شده، فهمیدیم که Vanguard نام یک گروه خاص از سربازان مختلف است که در دورانی نزدیک به پایان (یا شاید هم بعد از جنگ جهانی دوم) برای انجام برخی ماموریت‌های سری جمع شده‌اند. حال آیا تشکیل این گروه شما را یاد مورد خاصی می‌اندازد؟ گروه‌هایی مانند Task Force 141 یا سربازان ویژه CIA مانند وودز (Woods) و میسن (Mason) در بلک آپس؟

در واقع اگر درباره شخصیت‌های داستان بازی Call of Duty: Vanguard مانند پولینا پتروا (Polina Petrova) و وید جکسون (Wade Jackson) برای ماندگار شدن در سری ایده‌هایی در سر دارید، نویسندگان این عنوان در استودیو Sledgehammer Games نظر شما را تایید می‌کنند!

در پروسه کار نوشتن داستان ما به این ایده رسیدیم که چطور شخصیت‌های سرشناس سری را به این عنوان بیاوریم؟ اما بعد از مدتی دیدیم که می‌توان یک گروه تازه از شخصیت‌های بزرگ را خلق کنیم که داستان تازه‌ای دارند! به هر حال هدف ما این است که Vanguard 2 و Vanguard 3 را هم بسازیم، چراکه حداقل دو داستان دیگر برای شما با این شخصیت‌های جدید داریم. حال اگر شما هم به اندازه ما این کاراکترها را دوست داشتید، می‌توانیم در آینده داستان‌های بیشتری از آن‌ها را روایت کنیم تا به افراد اصلی در دوره‌ای متفاوت از Call of Duty تبدیل شوند.

در داستان Vanguard یک گروه از سربازان مختلف با ویژگی‌های متفاوت جمع می‌شوند که شامل افرادی از کشورهای مختلف می‌شود. آن‌ها ماموریت دارند تا به عنوان گروهی جدا از ارتش کشورهای خود، جلوی پروژه‌ای تخت عنوان Phoenix را بگیرند که نازی‌های آلمانی با آن قصد تغییر نتیجه جنگ جهانی دوم را دارد. با این وجود جالب است ببینیم که این داستان چطور در عنوان Warzone تاثیرگذار بوده و به چه شکل باید شاهد ارتباط آن با Black Ops Cold War و Modern Warfare باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا