نقدها و نمرات بازی Call of Duty: Vanguard منتشر شدند

بازگشت به دنیایی قدیمی با رویکردی نو!

نقدها و نمرات بازی Call of Duty Vanguard

نمرات بازی Call of Duty Vanguard منتشر شدند و به وضوح می‌توانید رضایت و نارضایتی منتقدین مختلف را ببینید. جنگ و نبرد فقط در میدان جنگ نیست، بلکه گیم‌پلی نسبتا کهنه در برابر داستان و فضای تازه این بازی نیز به جان یکدیگر افتاده‌اند.

استودیو Sledgehammer Games بار دیگر به یکی از خونین‌ترین جنگ‌های تاریخ برگشته تا بگوید هنوز داستان‌های بسیاری برای پرداختن و تعریف کردن مانده که دل ما را در عین لذت بردن از اکشن فوق‌العاده با داستان زیبایش به‌درد آورد. بازی Call of Duty Vanguard به لطف موتور گرافیکی جدید این فرنچایز که در سال ۲۰۱۹ و با بازی Call of Duty Modern Warfare معرفی شد، جلوه‌هایی زیبا از جنگ جهانی دوم را برای ما به نمایش می‌گذارد که پیش‌تر ندیده بودیم.

داستانی کاملا نو هسته مرکزی این بازی را تشکیل داده و نحوه تشکیل اولین گروه‌های نیروی ویژه تاریخ را برای ما شرح می‌دهد و به همین بهانه ما را به تک تک نقاطی که جنگ جهانی دوم باعث ویرانیشان شده می‌برد. بخش مولتی پلیر بازی ما در اولین روز انتشار ۲۰ نقشه متفاوت خواهد داشت که رقمی فوق‌العاده است و همانطور که می‌دانید سری بازی کالاف دیوتی علاقه بسیار زیادی به انتشار نقشه‌های تازه دارد که تلفیق این مسئله با وجود ۲۰ نقشه متفاوت در روز عرضه ما را بیش از پیش خوشحال می‌کند.

دیگر نکته فوق‌العاده مثبت در این بازی یکپارچگی با بخش وارزون بوده که این روزها محبوبیت بسیاری کسب کرده است و البته انتشار نقشه جدید این بخش در آینده نزدیک با نام Caldera و تغییر نام بخش Warzone به Warzone Pacific نوید اخباری جذاب را می‌دهد.

در پایان توضیحات و پیش از پرداختن به نمرات این بازی، بد نیست نگاهی به بخش زامبی این بازی نیز داشته باشیم که تیم Sledgehammer Games با کمک Treyarch به توسعه آن پرداخته و می‌تواند مخاطبین بسیاری را از سری بازی Call of Duty Black Ops جذب کرده و لذت زامبی کشی در جنگ جهانی دوم را مثل Call of Duty World at War و البته Call of Duty WWII به آن‌ها هدیه دهد.

نمرات منتشر شده این بازی شاید آن چیزی نباشد که انتظارش را داشتیم و وجود برخی عناصر تکراری از دو نسخه پیشین باعث شده نگاهی تا حدی منفی پیرامون این بازی شکل گیرد که به وضوح در نمرات و نقدهای منتشر شده توسط منتقدین دیده می‌شود. بازی Call of Duty Vanguard تابدین لحظه توانسته از مجموع ۱۰ نقد امتیاز ۷۹ را به‌دست آورد. در ادامه قصد داریم ریز این نمرات را بخوانیم.

Hobby Consoles: امتیاز ۸۷ از ۱۰۰

JeuxActu: امتیاز ۸۵ از ۱۰۰

PlayStation LifeStyle: امتیاز ۸۵ از ۱۰۰

Hardcore Gamer: امتیاز ۸۰ از ۱۰۰

Attack of the Fanboy: امتیاز ۸۰ از ۱۰۰

Gameblog.fr: امتیاز ۷۰ از ۱۰۰

GameSpot: امتیاز ۷۰ از ۱۰۰

بدیهی‌ست که Sledgehammer Games نتوانسته تابدین لحظه بهترین نظر منتقدین را جذب کند و انتظار می‌رود طی دوره یک ساله خود پیشرفت‌های بسیاری در این بازی ایجاد کند که البته گمان نداریم تغییری در نظر منتقدین ایجاد کنند. نظر شما چیست؟ به‌نظر شما حق بازی Call of Duty Vanguard بیش از امتیاز ۷۹ بوده یا این امتیاز را مناسب می‌دانید؟ شما چه امتیازی به این بازی می‌دهید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا