تماشا کنید: ۱۰ دقیقه از گیم‌پلی بازی Call of Duty Vanguard، یکی از مهم‌ترین مراحل بازی را نمایش می‌دهد

دقایق ابتدایی بازی و شروع جنگی خونین

تماشا کنید: ۱۰ دقیقه از گیم‌پلی بازی Call of Duty Vanguard، یکی از مهم‌ترین مراحل بازی را نمایش می‌دهد مریم خواجوی ۲ ۰۴ شهریور ۱۴۰۰ تریلر بازی

در جریان مراسم گیمزکام سال ۲۰۲۱ تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Call of Duty Vanguard به نمایش گذاشته شد.

بازی Call of Duty Vanguard مدتی پیش رسما به نمایش در آمد و از تاریخ انتشار آن به صورت رسمی رونمایی شد. همچنین در این مدت شاهد تیزرهای متعددی از این بازی در کالاف دیوتی وارزون بودیم که به هایپ طرفداران افزود. امروز اما در مراسم گیمزکام شاهد نمایش تریلر گیم‌پلی این عنوان بودیم.

این ویدیو، دقایق ابتدایی بخش داستانی در نقش پولینا پترووا، یکی از اسنایپرهای زن معروف در جنگ جهانی دوم را به نمایش می‌گذارد. پولینا در حالی به هوش می‌آید که سربازان آلمانی همه جا را فرا گرفته‌اند و او باید راه خود را به سمت خانه پیدا کند و در این راه هر کسی که در سر راهش قرار دارد از میان بردارد. یکی از ویژگی‌های قابل توجه در این تریلر قابلیت بالا رفتن از دیوار است که کم‌تر در عناوین پیشین کالاف دیوتی شاهد آن بوده‌ایم.

بازی Call of Duty Vanguard توسط استودیوی اسلج همر گیمز، سازنده‌ی بازی Call of Duty World War 2 و تری آرک در دست توسعه قرار دارد.

بازی کالاف دیوتی ونگارد برای انتشار در تاریخ ۵ نوامبر مصادف با ۱۴ آباه ماه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری‌ ایکس | اس، ایکس‌باکس وان و پی‌سی برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا