همکاری Call of Duty و NBA اطلاعاتی از مدرن وارفر ۲ در اختیار ما قرار داد!

سنت همیشگی اکتیویژن بار دیگر گربیان گیر آن‌ها می‌شود؟

همکاری Call of Duty و NBA

همکاری اکتیویژن با اشخاص معروف برای تبلیغ بازی‌های خود چیز جدیدی نیست که خوشبختانه اکثر اوقات نتیجه مثبت و البته گاهی نتیجه منفی و افشای اطلاعات داشته است. همکاری Call of Duty و NBA به تازگی سبب جذب کاربران بسیاری شده است.

تیم اکتیویژن (Activision) همیشه برای تبلیغ هر چه بیشتر نسخه جدید فرنچایز محبوب Call of Duty، از سلبریتی و معمولا ورزشکاران معروف دعوت کرده تا بازی جدید آن‌ها را تجربه کرده و تجربیات خود را با طرفداران در میان بگذارند. در این رویدادهای جذاب، اطلاعات بسیاری از بازی‌های جدید کالاف دیوتی به انتشار رسیده و همچنین سبب عقد قراردادهای جدید میان اکتیویژن و سلبریتی‌ها می‌شود. بدون شک بازی جدید اکتیویژن یعنی Call of Duty Modern Warfare 2 نیز تفاوتی با نسخه‌های پیشین ندارد. استودیو اینفینیتی وارد به تازگی از برگزاری رویدادی با حضور بازیکنان معروف لیگ بسکتبال آمریکا (NBA) برای تجربه بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ خبر داد.

ابتدای روز جاری، تیم اینفینیتی وارد در صفحه توییتر رسمی خود از برگزاری رویدادی با حضور بازیکنان ان بی ای در روز جمعه هفته گذشته خبر داد. اینفینیتی وارد این رویداد را «قراری غیر رسمی با حضور دوستان در استودیو» خطاب کرد و دو عکس را نیز همراه با آن به انتشار رساند. اولین عکس پال جورج (Paul George) ستاره تیم لس آنجلس کلیپرز و دومین عکس جروم رابینسون (Jerome Robinson) از تیم واشنگتن ویزاردز را به نمایش در آوردند. در این دو عکس ما شاهد تجربه Call of Duty Modern Warfare 2 توسط این دو ستاره در حالی که توسط توسعه دهندگان احاطه شده‌اند، هستیم.

ما در این توییت هیچ جزئیاتی از بازی دریافت نکردیم. در عین حال، هیچ خبری از نام بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در توییت نبود، با این حال ما می‌توانیم لوگوی این بازی را بر تیشرت توسعه دهندگان و ماوس پدهای تحت اختیار بازیکنان به وضوح ببینیم. ناگفته نماند که اطلاعات محرمانه زیادی پیرامون این بازی در دست توسعه بوده و حتی پس از همکاری Call of Duty و NBA نیز انتظار نمی‌رود اطلاعات تکمیلی این بازی به انتشار برسند.

نکته‌ای که بدون شک نظر بسیاری از کاربران را جلب خواهد کرد، کنترلرهای بازیکنان بوده که اکتیویژن به آن‌ها اختیار کنترلر مورد نظرشان را داده است. اگر توجه داشته باشید، کنترلر پال جورج، کنترلر پلی استیشن ۵ یعنی دوال سنس بوده و این در حالی است که کنترلر تحت اختیار جروم رابینسون، کنترلر ایکس باکس سری ایکس/سری اس است که می‌تواند به دلیل رقابت یک به یک این دو بازیکن در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 باشد.

اتفاقی که ممکن است در آینده نزدیک رخ دهد، حضور این دو بازیکن در رویدادی عمومی برای رونمایی از اطلاعات تازه بازی مدرن وارفر ۲ است. بدون شک طی ماه‌های آینده شاهد رویدادهای بسیار، به علاوه ایستگاه‌های عمومی در شهرهای مختلف کشورهای مختلف برای تجربه بازی Call of Duty Modern Warfare 2 خواهیم بود که می‌تواند با حضور این دو بازیکن در ایستگاه‌ها همراه باشد. ناگفته نماند که احتمال حضور برخی بازیکنان دیگر از ان بی ای نیز وجود دارد.

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد، برگزاری رویدادی با حضور سلبریتی‌ها و ورزشکاران برای تبلیغ بازی‌های اکتیویژن چیز جدیدی نیست. ما طی سال ۲۰۱۹ شاهد افشای برخی اطلاعات درباره بازی Call of Duty Modern Warfare توسط بازیکنان لیگ فوتبال آمریکایی (NFL) بودیم. علاوه بر آن، ورزشکاران تنها کسانی نیستند که فرصت تجربه نسخه‌های جدید بازی‌های کالاف دیوتی را پیش از موعد کسب می‌کنند. کالاف دیوتی پیش‌تر در اختیار اشخاص معروف بسیاری قرار گرفته است. بدون شک شما نیز منتظر تجربه بخش بتای این بازی و بیش از آن منتظر تجربه نسخه کامل آن هستید!

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر، برابر با ۶ آبان ماه برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی به انتشار می‌رسد. نظر شما درباره همکاری Call of Duty و NBA چیست؟ شما دوست دارید تجربه این بازی را از زبان کدام اشخاص محبوب و معروف بشنوید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا