جزئیات آپدیت جدید Call of Duty: Warzone و Modern Warfare اعلام شد

آیا وسایل نقلیه به بازی بازمی‌گردند؟

جزئیات آپدیت جدید Call of Duty: Warzone و Modern Warfare اعلام شد مهسا سپاهی ۰ ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
warzon

اکتیویژن اعلام کرد آپدیت تازه‌ی Call of Duty: Warzone و Modern Warfare قرار است شامل اوپراتور جدید و موارد قابل توجهی باشد. این آپدیت به‌زودی برای کاربران پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد.

طبق اطلاعات منتشر شده، جدیدترین اپراتوری که به Modern Warfare پیوسته با الهام از یک رپر ایتالیایی به نام Fabio Rovazzi، طراحی و به بازی اضافه شده است. این اپراتور جدید ایتالیایی، Morte نام دارد که عاشق اسپاگتی است. کاربران با دریافت اپراتور Morte، می‌توانند یک اسکین جدید همراه با یک بلوپرینت کاربردی برای رایفل افسانه‌ای دریافت کنند.

علاوه‌بر حضور اپراتور جدید در Call of Duty: Modern Warfare، در آپدیت جدید قرار است وسایل نقلیه به این عنوان و Call of Duty: Warzone بازگردند. مدتی پیش گزارشاتی مبنی بر خرابی بخشی از بازی منتشر شد. این باگ باعث می‌شد کاربران با استفاده کردن از هر وسیله‌ی نقلیه‌ای‌، به لابی بازگردند و سرورهای بازی دچار مشکل شوند. پیرو این اتفاق، اینفینیتی وارد تصمیم گرفت تا به صورت موقت تمامی وسایل نقلیه‌ی وارزون را از بازی حذف کند. حالا توسعه‌دهندگان می‌گویند این مشکل حل شده و در آپدیت جدید، وسایل نقلیه به بازی برمی‌گردند و کاربران می‌توانند بدون مشکل از آن‌ها استفاده کنند.

خبر خوب دیگر آن است که اینفینیتی وارد در آپدیت جدید Call of Duty: Warzone و Modern Warfare برای بازیکنان حالت چندنفره، تعدادی مینی‌گیم در نظر گرفته است. کاربران قادر هستند در کنار‌ یک‌دیگر به تجربه‌ی این بازی‌ها بپردازند و رقابت هیجان‌انگیزی داشته باشند. این حالت Party Mode Moshpit نام گرفته که شامل Gun Game هم می‌شود و بازیکنان می‌توانند به صورت دو به دو و چند نفره رقابت کنند.

بازی Call Of Duty: Warzone هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل‌ دریافت است. اگرچه تعدادی از بازی‌های آنلاین و محبوب برای نسل نهم تایید شده‌اند اما اکتیویژن هنوز صحبتی از نسخه‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس Warzone به میان نیاورده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا