چگونه سیزن جدید Call of Duty: Warzone را زودتر دانلود کنیم؟

این قابلیت برای همه نیست!

warzon

طبق اطلاعات منتشر شده، کاربران پلی‌استیشن 4 قادر هستند فصل ششم Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone را زودتر از موعد دانلود کنند.

همان‌طور که می‌دانید، فصل ششم Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone قرار است در تاریخ ۲۹ سپتامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۸ مهر ماه) منتشر شود و در دسترس کاربران پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار بگیرد. اخیرا گزارش جالبی منتشر شده و طبق آن، کاربرانی که Modern Warfare و Warzone را روی پلی‌استیشن 4 تجربه می‌کنند، می‌توانند فصل جدید را زودتر از تاریخی که اکتیویژن مشخص کرده، دانلود کنند. در واقع به لطف این اتفاق، بازیکنان قادر هستند بلافاصله و در زمان عرضه‌ی سیزن ششم، این عناوین را تجربه کنند چون به‌روزرسانی فصل جدید را قبل‌تر دانلود کرده‌اند.

متاسفانه به نظر می‌رسد این قابلیت فقط برای کاربران پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار گرفته و دیگر پلتفرم‌ها باید تا زمان عرضه‌ی سیزن جدید Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone منتظر بمانند.

از سوی دیگر، اخیرا یکی از قابلیت‌هایی که در سیزن جدید قرار است طرفداران را سورپرایز کند، فست تراول شمرده می‌شود که اخیرا توسط اکتیویژن معرفی شده است. کاربران با استفاده از ویژگی فست تراول کالاف دیوتی می‌توانند بین هفت ایستگاه متروی مشخص شده مسافرت کنند، جا‌به‌جا شوند و در زمانی که در ایستگاه‌ها هستند، کمی استراحت کنند. جزئیات این خبر را می‌توانید از سرگرمی مطالعه کنید. لازم به ذکر است فصل ششم Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone از تاریخ ۲۹ سپتامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۸ مهر ماه) در دسترس قرار می‌گیرد و بازیکن‌های این عناوین می‌توانند آن را تجربه کنند.

بازی Call Of Duty: Warzone هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل‌ دریافت است. اگرچه تعدادی از بازی‌های آنلاین و محبوب برای نسل نهم تایید شده‌اند اما اکتیویژن هنوز صحبتی از نسخه‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس Warzone به میان نیاورده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا