نقشه‌ی راه فصل پنجم Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد

فصل پنجم رقابت‌ها هم اکنون آغاز شده است

نقشه‌ی راه فصل پنجم Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد سورنا رضایی ۰ ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
نقشه‌ی راه فصل پنجم Call of Duty: Modern Warfare

شرکت اکتیویژن و استودیوی اینفینیتی وارد با انتشار یک توییت نقشه‌ی راه فصل پنجم Call of Duty: Modern Warfare را مشخص کردند.

عدم وجود محتوای جدید در بازی‌های آنلاین‌محور مانند Fortnite یا Apex Legends در بلند مدت می‌تواند به کاهش چشمگیر تعداد کاربران منجر شود. برای حل این مشکل، استودیوها و شرکت‌های بازی‌سازی تصمیم گرفتند هر چند وقت یکبار فصل جدید رقابت‌ها را معرفی کنند. به بهانه‌ی فصل جدید نه تنها سیزن پس تغییر کرده و جوایز جدیدی را در بر می‌گیرد، بلکه محتویات تازه‌ای هم به بازی افزوده می‌شود تا انگیزه‌ی کاربران برای تجربه‌ی بازی و حضور در رقابت‌ها افزایش یابد. اعضای استودیوی اینفینیتی وارد هم سیاست مشابهی را در قبال Call of Duty: Modern Warfare اتخاذ کرده و هر چند وقت یکبار آغاز فصل جدید را اعلام می‌کنند. فصل پنجم رقابت‌های این بازی از امروز آغاز شده است.

شرکت اکتیویژن و استودیوی اینفینیتی وارد با انتشار یک توییت، از نقشه‌ی راه فصل پنجم Call of Duty: Modern Warfare رونمایی کردند. مطابق انتظار، نقشه‌ی راه مورد بحث اطلاعات مربوط به Call of Duty: Warzone را هم شامل می‌شود. اگرچه Warzone به صورت جداگانه منتشر شده اما در واقع بخش بتل رویال Modern Warfare است. با توجه به اطلاعات موجود، تعداد قابل‌توجهی از تغییرات نه در طول فصل، بلکه از همین امروز اعمال می‌شوند. دارندگان Modern Warfare با دریافت به‌روزرسانی فصل جدید شاهد اضافه شدن اپراتورهای جدید خواهند بود که با الهام از Shadow Company طراحی شده‌اند. این نیروها نخستین بار در Call of Duty: Modern Warfare 2 حضور یافته و تحت امر ژنرال شفرد قرار داشتند.

کاربران جدیدترین نسخه از سری بازی‌های کال آو دیوتی پس از نصب آخرین به‌روزرسانی دو سلاح جدید دریافت می‌کنند. این دو سلاح AN-94 و ISO نام داشته و در دسته‌ی مسلسل دستی قرار می‌گیرند. استودیوی اینفینیتی وارد برای فصل پنجم Call of Duty: Modern Warfare چهار نقشه‌ی جدید در نظر گرفته است که Suldal Harbor (مناسب برای رقابت‌های شش علیه شش)، Petrov Oil Rig (مناسب برای رقابت‌های شش علیه شش)، Verdansk Int. Airport (مناسب برای حالت Ground War) و Livestock (مناسب برای حالت Gunfight) نام دارند. تمامی این نقشه‌ها هم اکنون قابل‌انتخاب هستند. در ضمن، یک حالت رقابتی به نام Search and Destroy هم اضافه شده است.

بازی Call of Duty: Warzone فراموش نشده و همزمان با آغاز فصل پنجم تغییراتی داشته است. نقشه‌ی بتل رویال سه تغییر قابل‌توجه دارد: تغییر اول، باز شدن درب‌های استادیوم فوتبال است. از این پس می‌توانید به داخل این سازه‌ی عظیم رفته و در آن با جوخه‌های دشمن درگیر شوید؛ تغییر دوم، اضافه شدن فضای داخلی به ایستگاه قطار است. به بیان دیگر، هم اکنون می‌توانید وارد این ساختمان شوید؛ تغییر سوم و پایانی هم اضافه شدن یک المان کاملا جدید تحت عنوان قطار است. اینفینیتی وارد به تبعیت از Apex Legends قطاری را به نقشه اضافه کرده که می‌توان برای جابجایی استفاده کرد. دیگر تغییرات Warzone شامل اضافه شدن دو حالت رقابتی به نام‌های Mini Royale و King Slayer و همچنین معرفی چالش‌های Mastery می‌شود.

در انتها، به دو نکته توجه داشته باشید: نکته‌ی اول اینکه در پاراگراف‌های بالا تنها به تغییرات قابل‌توجه فصل پنجم اشاره شد؛ نکته‌ی دوم و پایانی هم اینکه برخی تغییرات در جریان فصل انجام می‌گیرند. در ضمن، به‌روزرسانی فصل پنجم روی پلتفرم پلی‌استیشن 4 در حدود ۳۶ گیگابایت حجم دارد. مطابق معمول، حجم به‌روزرسانی روی ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی نباید فرق چندانی داشته باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا