آپدیت Call of Duty: Modern Warfare مشکلات شات‌گان را حل می‌کند

دو نقشه از دیگر اضافات این آپدیت جدید است

آپدیت Call of Duty Modern Warfare

آپدیت Call of Duty Modern Warfare مشکلات و باگ‌های زیادی را رفع کرده است که از مهم‌ترین آنها می‌توان به رفع مشکل شات‌گان ۷۲۵ و مین‌های ضد نفر  اشاره کرد.

مدتی از انتشار بازی Call of Duty: Modern Warfare می‌گذرد و بخش آنلاین آن همچنان شلوغ و پرهیجان است ولی باگ‌ها و مشکلات زیادی در آن وجود دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به قدرت بیش از حد شات‌گان ۷۲۵ و مین‌های ضد نفر اشاره کرد. چندی پیش، شرکت اکتیویژن آپدیتی برای این بازی منتشر کرد که این ایرادات را حل کرده‌اند.

شات‌گان ۷۲۵ که تهدیدی برای بازیکنان بود در این آپدیت ضعیف شد. طبق نوشته‌های منتشر شده اکتیویژن برای این سلاح آمده است که دقت هدف‌گیری و محدوده‌ی پخش شدن تیر این سلاح افزایش یافته، اضافه بر این برد سلاح کاهش چشم‌گیری پیدا کرده است و دیگر نمی‌توان از راه دور با آن کسی را کشت.

مین‌های ضد نفر که شدیدا در بازی دردسر ساز شده بودند در این آپدیت بهبود یافته‌اند. با تیر زدن به این مین‌ها وقتی جان‌تان کامل باشد دیگر کشته نخواهید شد. شعاع فعال‌سازی و محدوده‌ی آسیب نیز کاهش یافته است.

در کنار رفع مشکلات در آپدیت جدید Call of Duty: Modern Warfare دو نقشه به بازی هم اضافه شده است. Shoot House یک نقشه برای بخش چندنفره‌‌ی رقابتی است که می‎‌توان در حالت‌های Team Deathmatch ،Domination ،Kill Confirmed و Headquarters آن را تجربه کرد. به مناسبت عرضه‌ی انتشار این نقشه یک پلی‌لیست مخصوص آن در بخش چندنفره قرار گرفته است. نقشه‌ی دوم Krovnik Farmland نام دارد که در ابعاد بزرگ و برای حالت Ground War ساخته شده است.

از دیگر موارد این آپدیت می‌توان به رفع مشکلات باگ‌هایی در گرافیک، صداگذاری و گیم‌پلی اشاره کرد. بازی Call of Duty: Modern Warfare هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا