کارگردان روایت Call of Duty: Modern Warfare به جزئیات جدیدی از ادامه‌ی آن اشاره می‌کند

یکی از شخصیت‌های نسخه‌ی ۲۰۱۹ در قسمت بعدی باز خواهد گشت

کارگردان روایت Call of Duty: Modern Warfare به جزئیات جدیدی از ادامه‌ی آن اشاره می‌کند سید مجتبی محمودی ۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
کارگردان روایت بازی Call of Duty: Modern Warfare

آقای Taylor Kurosaki کارگردان روایت بازی Call of Duty: Modern Warfare در واکنش به نظر یک مخاطب، به جزئیات جدیدی از نسخه‌ی بعدی اشاره کرد.

(ادامه‌ی خبر بخشی مهم از داستان Call of Duty: Modern Warfare (2019) را لو می‌دهد.)

در پایان بخش داستانی سال گذشته، شاهد بودیم که شخصیت Alex که یکی از شخصیت‌های اصلی بازی محسوب می‌شد، به ظاهر با فعال کردن دستی بمب جان خود را فدا کرد.اما با رونمایی از سومین فصل بازی برای بخش چندنفره فهمیدیم که الکس هنوز زنده است و از آن انفجار جان سالم به در برد. البته در این حادثه یک پای خود را از دست داده و حالا آن را با یک پای مصنوعی عوض کرده است.

استودیوی Infinity Ward در این نسخه، داستانی که در کمپین ارائه داد را در بخش چندنفره گسترش می‌دهد که یک نمونه‌اش همین بازگشت الکس است. مدتی می‌شود که زمزمه‌ی ساخت یک ادامه برای این بازی گوش به گوش می‌چرخد. با این‌که تا به حال چنین اتفاقی به طور رسمی از سوی اکتیویژن تایید نشده است، اما به نظر می‌رسد که وقوع آن حتمی باشد.

به‌تازگی آقای Taylor Kurosaki کارگردان بخش روایت Call of Duty: Modern Warfare با واکنشی که به نظر یک مخاطب در توییتر داد، در واقع جزئیاتی را از قسمت بعدی MW فاش کرد. این مخاطب در توییتر با منشن کردن کوروساکی گفت که بهتر می‌شود اگر سازندگان الکس را برای قسمت بعدی بازگردانند. کوروساکی در واکنش به او گفت: «چه کسی می‌گوید ما این کار را نخواهیم کرد؟»

با توجه به فروش بسیار خوبی که ریبوت سری مشهور Modern Warfare از زمان انتشار تا به حال تجربه کرده است، عجیب نیست که اکتیویژن و Infinity Ward ساخت قسمت بعدی را در دستور کار قرار دهند. در حال حاضر باید منتظر ماند و دید نسخه‌ی بعدی Call of Duty چه زمانی رونمایی می‌شود. نسخه‌ای که توسط استودیوی Treyarch در حال ساخت است و طبق برخی شایعات، قسمت پنجم Black Ops یا ریبوتی از این سری خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا