#مهسا_امینی

حالت Gunfight 3v3 به Call of Duty: Modern Warfare اضافه خواهد شد

پشتیبانی از جدیدترین نسخه‌ی ندای وظیفه ادامه دارد

حالت Gunfight 3v3

استودیوی اینفینیتی وارد با انتشار پستی از طریق وب سایت رسمی خود، اطلاعات اولیه را از محتویات جدید Call of Duty: Modern Warfare منتشر کرد. یکی از این محتویات جدید، حالت Gunfight 3v3 است.

یک ماه پیش بود که فصل اول رقابت‌های Call of Duty: Modern Warfare آغاز شد و همزمان با آن نقشه‌ها، حالت‌ها و سلاح‌های جدیدی در دسترس قرار گرفتند. اینطور که به‌نظر می‌رسد، این تازه اول راه است و اینفینیتی وارد قصد دارد طی ماه‌های آینده محتویات بیشتری را به بازی اضافه کند. در همین راستا، این استودیو ساعاتی قبل پستی را در وب‌سایت رسمی خود منتشر کرد تا اطلاعات اولیه را از محتویات بعدی به اشتراک بگذارد.

با توجه به جزئیات منتشر شده، حالت Gunfight 3v3 در آینده به بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه خواهد شد. اگر با این حالت آشنایی ندارید، باید بگوییم که در جریان رقابت‌های آن دو تیم مقابل یکدیگر قرار گرفته و هدفشان کشتن تیم مقابل ظرف مدت ۴۰ ثانیه است. اگر هیچ یک از تیم‌ها نتوانست در مدت تعیین شده رقیب خود را شکست، یک پرچم در نقطه‌ای از نقشه ظاهر می‌شود. تیمی که بتواند به مدت ۳ ثانیه از پرچم دفاع کند، برنده‌ی راند خواهد بود. هر رقابت Gunfight شش راند داشته و هر دو راند نوع تجهیزات کاربران تغییر می‌کند. نوع تجهیزات هم قابل شخصی‌سازی نیست و توسط خود بازی انتخاب می‌شود. در ضمن، حالت Gunfight 1v1 چند روز قبل به Modern Warfare اضافه شده بود.

ماه نوامبر سال گذشته بود که تورنمنت Gunfight به‌صورت بتا برگزار شد. سازندگان Call of Duty: Modern Warfare قصد دارند پس از رفع باگ‌ها و انتخاب جوایز جدید، این تورنمنت را دوباره در دسترس قرار دهند. ظاهرا، استقبال کاربران فراتر از انتظارات بوده است. سازندگان در استودیوی اینفینیتی وارد همچنین قصد دارند طی هفته‌های آینده تعداد اسلات‌ها را برای شخصی‌سازی تجهیزات افزایش دهند. در حال حاضر، بازیکنان قادر به شخصی‌سازی پنج اسلات هستند. علاوه بر این‌ها، توسعه‌دهندگان جدیدترین نسخه‌ی کال آو دیوتی وعده داده‌اند در طول سال چندین رویداد مختلف برگزار خواهد شد که در جریان آن میزان امتیازها و تجربه‌های دریافتی دو برابر خواهد بود.

اگرچه Call of Duty: Modern Warfare تحت عنوان بازی Games as a service منتشر نشده و پاییز سال جاری احتمالا شاهد انتشار نسخه‌ی جدید خواهیم بود، اما اینفینیتی وارد ثابت کرده که به پشتیبانی از Modern Warfare متعهد است. جدا از انتشار محتویات جدید، این استودیوی آمریکایی توجه ویژه‌ای به بازخوردها و گزارش‌های کاربران داشته و تمام تلاش خود را به کار گرفته تا باگ‌ها و مشکلات را در کمترین زمان ممکن رفع کند. در همین راستا هم یک بُرد در وبسایت ترلو ایجاد کرده است تا کاربران از روند رفع شدن مشکلات باخبر باشند. در ضمن، سازندگان در بخش پایانی، پست اخیر برنامه‌‌های خود را طی روز‌های آینده به اشتراک گذاشته‌اند که در ادامه قرار گرفته است:

  • سه شنبه: اخبار جدید درباره‌ی پلی‌لیست‌ها
  • پنج شنبه: پشت صحنه‌ی روند ساخت محتویات
  • جمعه: انتشار جزئیات بیشتر درباره‌ی محتویات آینده

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Call of Duty: Modern Warfare هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا