#مهسا_امینی

حضور بازی Call of Duty: Modern Warfare در گیمزکام 2019 تایید شد

خودتان را برای سورپرایزهای گیمزکام 2019 آماده کنید

حضور بازی Call of Duty: Modern Warfare در گیمزکام 2019 تایید شد Masoudezt ۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
Call of Duty: Modern Warfare در گیمزکام

همانطور که می‌دانید، گیمزکام  2019 (Gamescom) به زودی شروع خواهد شد. همچنین یک روز قبل از شروع رسمی این مراسم شاهد رویدادها و کنفرانس‌های خبری خواهیم بود؛ اما خبر مهمی که هم‌اکنون در این زمینه وجود دارد، حضور عنوان Call of Duty: Modern Warfare در گیمزکام  2019 و انتشار اخبار جدید در مورد آن است.

رویداد گیمزکام امسال دارای مراسم افتتاحیه مخصوص به خود با نام Gamescom Opening Night Live و با میزبانی جف کیلی (Geof Keighley) خواهد بود. تاکنون حضور بعضی از بازی‌ها در این مراسم اعلام شده که یکی از آن‌ها عنوان مورد انتظار Call of Duty: Modern Warfare بوده است.

کمپانی اکتیویژن (Activision) قبلا به اعلام “اخباری جذاب” در رویداد گیمزکام  اشاراتی داشته و کیلی هم در صفحه توییتر خود این مسئله را روشن‌تر کرده است؛ او اعلام کرد که این بازی دارای ویدیویی جدید و معرفی ویژه‌ای در این رویداد خواهد بود. رویداد Gamescom Opening Night Live در تاریخ 28 مرداد (19 آگوست) برگزار خواهد شد.

جف کیلی در صفحه توییتر خود در مورد Call of Duty: Modern Warfare نوشت:

در روز دوشنبه Callofduty@ به Gamescom Opening Night Live ملحق می‌شود. استودیو InfinityWard@ با ویدیویی جدید و معرفی ویژه‌ای برای عنوان Modern Warfare در کنار ما خواهد بود.

علاوه‌ بر این موارد، عناوین مختلف دیگری برای معرفی در مراسم افتتاحیه مشخص شده‌اند. کیلی در این زمینه به Destiny 2: Shadowkeep، Disintegration، Need For Speed Heat، Gears 5 Campaign، Predator و Death Stranding اشاراتی داشته است. لازم به ذکر است که تمامی عناوین اعلام شده تنها در افتتاحیه گیمزکام حضور داشته و در ادامه قطعا شاهد سورپرایزهای جدیدی خواهیم بود. همچنین شرکت‌های گوگل، مایکروسافت و نینتندو در این مراسم دارای کنفرانس مخصوص به خود هستند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ 3 آبان (25 اکتبر) در پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا