فصل اول Call of Duty: Modern Warfare تمدید شد

تا ۲۲ بهمن فرصت دارید

Call of Duty: Modern Warfare

شرکت Infinity Ward، سازنده بازی Call of Duty: Modern Warfare، رسما اعلام کرد اولین فصل بتل‌پس این عنوان تا ماه فوریه تمدید خواهد شد.

به تازگی شرکت Infinity Ward در وب‌سایت رسمی خود درمورد اولین فصل از بتل‌پس Call of Duty: Modern Warfare توضیحاتی را ارائه کرد. در واقع قرار بود فصل اول این بازی تا ماه ژانویه در اختیار طرفداران باشد اما در حال حاضر این تاریخ تغییر کرده و کاربران تا ۱۱ فوریه (۲۲ بهمن) می‌توانند از محتویات این بتل‌پس استفاده کنند.

 تمدید فصل اول برای کسانی که هنوز قصد جمع‌آوری محتویات بتل‌پس را دارند فرصت مناسبی است و به‌ زودی یک اسلحه Crossbow به این محتویات اضافه خواهد شد. Infinity Ward در مورد زمان اضافه شدن این اسلحه به Modern Warfare صحبتی نکرده اما در وب‌سایت رسمی این کمپانی گفته شده این Crossbow در چالش‌های مختلف داخل بازی، قابل کسب خواهد بود.

علاوه‌بر اسلحه جدید، کابران می‌توانند از پلی‌لیست‌‌ها و بسته‌های الحاقی این بازی استفاده کنند. همچنین سازندگان Modern Warfare در فصل اول این عنوان، قابلیت شخصی سازی سلاح‌ها، افزایش سطح بازیکن و افزایش مقاومت سلاح‌ها را قرار داده‌اند تا بازیکن با انجام چالش‌های مختلف و گرفتن امتیاز در طول بازی، به این محتویات دست پیدا کند.

در حال حاضر بازی Call of Duty: Modern Warfare برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های خانگی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا