1%
  • 0/10

منتظر همکاری Call of Duty و ددپول باشیم؟

در آستانه اکران Deadpool & Wolverine

منتظر همکاری Call of Duty و ددپول باشیم؟ ۰ ۱۲ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
همکاری Call of Duty و ددپول

براساس اطلاعاتی که توسط دیتاماینرها کشف و به اشتراک گذاشته شده به زودی می‌توانیم شاهد همکاری Call of Duty و ددپول باشیم.

آخرین نسخه از مجموعه بازی Call of Duty، فرنچایز اول شخص شوتر موفق و محبوب شرکت اکتیویژن به بازی Modern Warfare 3 اختصاص دارد که هم یک بازی مستقل جدید هم به نوعی یک بازسازی به شمار می‌رود که شامل حالت‌های بازی متنوعی از جمله یک بخش کوتاه داستانی بوده که به پلیرهای خود ارائه می‌کند. این اثر حتی جانی دوباره به بخش زامبی آن بخشید و حالت راند محور آن را به یک تجربه جهان باز تبدیل نمود.

در کنار عنوان MW3، بازی Warzone نیز به صورت پیوسته، مجموعه متنوعی از محتویات جدید را دریافت کرد و مدل سرویس محور آن اجازه می‌دهد تا پلیرها به اپراتورهای متنوعی دسترسی داشته باشند. همکاری‌های متعددی نیز به عنوان بخشی از محتوای جدید توسط این بازی با مجموعه‌های دیگر صورت گرفته است. اکنون نیز دیتاماینرها یعنی افرادی که با بررسی فایل‌های بازی موفق به استخراج اطلاعات مختلف پیش از اعلام رسمی می‌شوند، ظاهرا موفق به کشف همکاری جدید این بازی با مارول و اثر مورد انتظار آن شده‌اند.

به تازگی یکی از این دیتاماینرها، ویدئویی را به اشتراک گذاشته که یک حرکت فینیشر یا تمام‌کننده را در بخش Warzone به نمایش می‌گذارد. شاید این حرکت در نگاه اول توسط بسیاری از مخاطبین این مجموعه چندان قابل ملاحظه نباشد اما با بررسی دقیق‌تر متوجه می‌شوید که انیمیشن‌هایی به کار گرفته شده در این فینیشر تا حد بسیاری یادآور نقش‌آفرینی رایان رینولدز (Ryan Reynold) در نقش شخصیت ددپول است.

یک کلیپ دیگر نیز نوعی تکان دادن دست به شکل طعنه‌آمیز پس از کشتن دشمن را به نمایش گذاشته که حرکت استانداردی برای شخصیت ددپول به شمار می‌رود. بنابراین آن‌طور که پیداست به زودی می‌توانیم شاهد رونمایی رسمی از همکاری Call of Duty و ددپول باشیم. این همکاری بسیار منطقی بوده و در زمان درستی نیز صورت خواهد گرفت زیرا فیلم مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ 26 جولای اکران خواهد شد و بدون شک عملکرد تجاری درخشانی از خود در باکس آفیس ثبت خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments