شایعه: انتشار نسخه ریمستر شده Call of Duty: Modern Warfare 3 برای کنسول‌ها و PC

شایعات و تاریخ انتشار احتمالی Modern Warfare 3: Campaign Remastered

شایعات بازی Call of Duty Modern Warfare 3 Remastered

خبر جدید فاش شده از MW2Ghost به ما مژده می‌دهد که عنوان Call of Duty Modern Warfare 3: Campaign Remastered به‌طور همزمان برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد.

طی روزهای گذشته خبری منتشر شد که رابطه میان اکتیویژن، سازنده سری بازی های Call of Duty و شرکت سونی برهم خورده و همین مسئله باعث شده فعالان دنیای بازی‌های ویدیویی کنجکاو شده و اخبار جدیدی از بازی‌های پیش‌روی اکتیویژن را منتشر کنند. اگر اخبار تازه درباره عنوان Call of Duty Modern Warfare 3: Campaign Remastered حقیقت داشته باشند، کاربران و طرفداران ایکس باکس و رایانه‌های شخصی بیش از کاربران پلی استیشن منتظر نمانده و به‌طور همزمان به تجربه این عنوان می‌پردازند.

همیشه سه‌گانه Modern Warfare یکی از محبوب‌ترین سری بازی‌های شوتر اول شخص و به‌طور کلی بازی‌های ویدیویی بوده و تعجبی ندارد که پس از انتشار نسخه ریمستر Call of Duty Modern Warfare و Call of Duty Modern Warfare 2 شاهد انتشار نسخه ریمستر شده Call of Duty Modern Warfare 3 باشیم.

طی روز ۲۵ جولای سال جاری، برابر ۳ مرداد سال ۱۴۰۰ شمسی، MW2Ghost یکی از افشاگران قابل اعتماد دنیای Call of Duty، از قطع همکاری اکتیویژن و سونی برای نسخه ریمستر بازی Call of Duty Modern Warfare 3 خبر داد. او در توییتر خود نوشت:

گزارشی دارم که اکتیویژن قرارداد خود با سونی را برای نسخه ریمستر بازی Modern Warfare 3 برهم زده است. به عبارت دیگر، آن‌ها احتمالا این بازی را در قالب یک باندل همزمان با بازی سال ۲۰۲۱ سری Call of Duty، به‌طور همزمان برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر کنند. (این فقط یک مثال است.) به‌روزرسانی‌ها را درصورت وجود منتشر می‌کنم.

همانطور که بسیاری از طرفداران می‌دانند، اکتیویژن و سونی قراردادی را در سال ۲۰۱۵ به امضا رساندند که طی آن کاربران پلی استیشن محتوایی انحصاری از سری ‍Call of Duty را دریافت کرده و درکنار آن پیش از کاربران ایکس باکس و رایانه‌های شخصی به عناوین Call of Duty دسترسی پیدا می‌کردند. زمانی که اکتیویژن نسخه ریمستر عنوان Call of Duty Modern Warfare 2 را در سال ۲۰۲۰ منتشر کرد، کاربران سونی و پلی استیشن یک ماه کامل پیش از کاربران ایکس باکس و رایانه‌های شخصی توانستند این عنوان را تجربه کنند.

اگر گزارش اخیر MW2Ghost صحت داشته باشد، شرکت اکتیویژن نسخه ریمستر Call of Duty Modern Warfare 3 را به‌طور همزمان برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر خواهد کرد. البته ما هنوز نمی‌دانیم که این شایعه به معنای قطع کامل همکاری اکتیویژن و سونی خواهد بود یا خیر، بااین حال گمان داریم که بسیاری از طرفداران از این موضوع خوشحال می‌شوند.

نکته قابل ذکر دیگر این است که اکتیویژن هنوز هیچ‌گونه خبر رسمی مبنی بر انتشار نسخه ریمستر Call of Duty Modern Warfare 3 منتشر نکرده است، ولی بسیاری از گزارش‌ها دردست توسعه بودن این عنوان را تایید کرده و پیش‌تر نیز اعلام کردند که یک بازی ناشناس از طرف اکتیویژن در پایگاه داده پلی استیشن افزوده شده است. اگر این شایعات حقیقت داشته باشند، باید منتظر انتشار عنوان Call of Duty Modern Warfare 3: Campaign Remastered در سال جاری میلادی باشیم. شما چه فکری می‌کنید؟ آیا سونی و اکتیویژن قرارداد خود را برهم زده‌اند یا این خبر تنها یک شایعه است؟ آیا شما از برهم خوردن رابطه این دو شرکت خوشحال می‌شوید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا