1%
  • 0/10

پلتفرم های Modern Warfare 3 با سورپرایزی ویژه مشخص شدند!

به سود کاربران یا به سود جیب پر پول اکتیویژن؟

پلتفرم های Modern Warfare 3 با سورپرایزی ویژه مشخص شدند! ۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
پلتفرم های Modern Warfare 3

معرفی بازی Call of Duty Modern Warfare 3 به فاصله کمتر از یک سال از انتشار بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲، شکایات بسیاری را از سوی طرفداران به وجود آورد. اما اکتیویژن قصد دارد با برخی کارها، این اعتراضات را کاهش دهد! البته ممکن است آن‌ها فقط به فکر جیب خود باشند! پلتفرم های Modern Warfare 3 به طور کامل مشخص شدند.

معرفی بازی مدرن وارفر ۳ طی هفته گذشته، موضوعات داغ بسیاری را از جمله کیفیت کلی بازی، تفاوت‌های آن با بازی مدرن وارفر ۲، برچسب قیمتی و همچنین پلتفرم‌های نهایی این بازی به وجود آورده است. در این مطلب قصد داریم نگاهی به پلتفرم‌های هدف این بازی داشته باشیم که البته توسط تیم اکتیویژن (Activision) یا توسعه دهندگان این بازی یعنی استودیو اسلج همر (Sledgehammer Games) و اینفینیتی وارد (Infinity Ward) تایید نشده‌اند.

پس از خریداری کامل شرکت اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت (Microsoft)، توسعه دهنده کنسول‌های ایکس باکس، بسیاری بر این باور بودند که بازی‌های سری کالاف دیوتی از این پس برای کنسول‌های پلی استیشن عرضه نخواهند شد. اما پس از رایزنی‌های طولانی مدت میان سونی و مایکروسافت، ردموندی‌ها به طور رسمی اعلام کردند که سری کالاف دیوتی تا حداثل ده سال آتی برای کنسول‌های سونی نیز عرضه خواهد شد.

بازی Call of Duty Modern Warfare 3 طی روزهای اخیر وارد فروشگاه ایکس باکس شده و شما با مراجعه به صفحه اختصاصی این بازی در فروشگاه ایکس باکس، متوجه نام کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/سری اس و ایکس باکس وان به عنوان پلتفرم‌های هدف این بازی می‌شوید.

وجود نام ایکس باکس وان در این صفحه فعالان را به این باور رسانده که این بازی برای کنسول نسل هشتمی سونی یعنی پلی استیشن ۴ نیز به انتشار خواهد رسید. با این حال به دلیل قرار نگرفتن این بازی در فروشگاه پلی استیشن در زمان انتشار این مطلب، نمی‌توان از صحت این فرضیه اطمینان یافت.

البته نباید این موضوع را فراموش کرد که انتشار نیافتن این بازی برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ نه تنها به ضرر اکتیویژن، بلکه به ضرر مایکروسافت نیز خواهد بود. در نتیجه انتشار نیافتن این بازی در کنسول نسل هشتمی پلی استیشن ۴ دور از انتظار است. این بازی طبق انتظار برای رایانه شخصی نیز به انتشار خواهد رسید. نظر شما درباره درباره پلتفرم های Modern Warfare 3 چیست؟ فکر می‌کنید انتشار اختصاصی این بازی برای کنسول‌های نسل نهمی می‌توانست سبب افزایش کیفیت این بازی شود؟ در انتظار نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments